Ciche dni – Abbie Greaves

Ciche dni – Abbie Greaves

Abbie Greaves320 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Ciche dni Abbie Greaves pdf epub mobi?

Ciche dni ebook to bardzo udany i zaskakująco dojrzały debiut literacki, który łączy szeroki poziom psychologiczny z elementami powieści moralnej tak jak w pokaż mi. Impulsem dla tej historii była historia o japońskim chłopcu, który nigdy nie słyszał, by jego rodzice rozmawiali ze sobą. Piękna, wzruszająca książka. Trudno uwierzyć, że to debiut. Myślałem, że główny bohater ma mroczny sekret, który sprawił, że zamilkł, ale kiedy ją poznałem, byłem bardziej przekonany, że ta książka jest prawdziwa i prawdziwa. Książka daje powód do myślenia, długo siedziałem w milczeniu.

Książka warta polecenia

Dzisiaj chciałem polecić Ci świetną książkę. Niezwykłe pod tym względem jest to, że po przeczytaniu siedzi cały czas i wierci się w twojej głowie. Nic nie możesz zrobić. I o to tu chodzi. Pierwszy krok do tej inicjatywy. Nie zawsze jest to łatwe, przez większość czasu musisz opuścić strefę komfortu, ale ten krok z pewnością będzie krokiem naprzód. Pamiętaj, że jeśli nic nie zrobisz, dużo stracisz. Książka urzeka swoją autentycznością od pierwszej strony. Dostajemy bombę, która wybuchła i musimy zmierzyć się z jej skutkami. Tak, nie ma ostrzeżenia. Ebook  ciche dni to powieść o okrutnej sile ciszy i tragicznych konsekwencjach braku komunikacji. Tak, prawdopodobnie zapytasz, co może być nie tak bez komunikacji. Przez kilka dni prawdopodobnie nic, każdy z nas czasami potrzebuje odpoczynku, czasu dla siebie, woli myśleć o czymś, niż próbować udowodnić emocje drugiej stronie.

Co nie co o fabule

To wszystko normalne, ale nie mówić przez pół roku, jeśli mieszkasz i mieszkasz z inną osobą we wspólnym gospodarstwie domowym, jest to coś złego, bardzo złego. Nie musisz być psychologiem, aby dojść do tego wniosku. Abbie Greaves przekazuje nam ważne przesłanie na stronach powieści. Ebook  ciche dni wyjaśnia, jak ważne i nawet najmniejsze gesty są wrażliwymi słowami. Uczucia należy kultywować bez względu na to, jak długo jesteśmy razem. Musisz wzniecić ogień niczym Człowiek w ogniu. Niekoniecznie chodzi o codzienne kwiaty i czekoladę, to coś więcej. Trochę łatwo i często tak trudno. Ponieważ musisz podjąć wysiłek, zaangażować się, nie puszczaj.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Ciche dni – Abbie Greaves

ładowanie ebooka...

Ciche dni – Abbie Greaves


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Tajemnice hoteli Dubaju – Marcin Margielewski
Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti
Dwie drogi – K. A. Figaro
Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska
Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2
Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska
Ten dzień – Blanka Lipińska
365 dni – Blanka Lipińska
Inni mają lepiej – Krystyna Mirek

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona