Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak

Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak

Małgorzata Oliwia Sobczak416 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Czerń Kolory zła Tom 2 Małgorzata Oliwia Sobczak pdf epub mobi?

Czerń Kolory zła ebook to drugi tom z serii kolorów zła autorstwa Małgorzaty Oliwii Sobczak. Pamiętam, kiedy miałem przyjemność przeczytać pierwszą część„ Czerwonego „, byłem bardzo zadowolony z książki lub„ Czarnego ” też ukradłem moje serce. Odważę się powiedzieć, że jest lepiej wyrafinowane, czuje się klaustrofobicznie. Autor zajął się trudnymi kwestiami, które są na porządku dziennym. To kryminał, który zapewni wiele niezapomnianych wrażeń. Malownicze kaszubskie miasto Kartuzy, zaginione dzieci, przekręt, wielkie śledztwo, które przyniesie wiele szokujących wydarzeń. Można powiedzieć, że miasto to wielki sekret, który należy rozwiązać. Czy prokurator będzie w stanie poradzić sobie z tajemnicami i nierozwiązanymi sprawami, czy złapie potwora z Kartuz?

Co wydarzy się na Kaszubach?

Czerń Kolory zła ebook to kryminał osadzony w kaszubskim mieście. Leopold Bilski nie czuje się komfortowo w Kartuzach po pracy w Sopocie. Ania Górska idzie do niego do tego miasta, którego zadaniem jest rozwiązanie sprawy zaginionej trzynastoletniej dziewczynki. W międzyczasie w Kartuzach umiera kolejne dziecko. Na początku trudno było odczytać czerń, ponieważ jest to drugi tom. Wiem jednak, że warto najpierw nadrobić zaległości. Akcja odbywa się na dwa sposoby. Pozwala nam poznać przeszłość i teraźniejszość. Spotykamy także bohaterów. Bilski osobiście mnie zirytował, ale żaden bohater nie jest idealny.

Autorka na medal

Jeśli chodzi o autorkę, doszedłem do wniosku, że prawdopodobnie będzie ona najlepszą pisarką kryminalną w nadchodzących latach. Czy to prawda? Dowiemy się wkrótce w ebooku Czerń Kolory zła. W tej chwili mogę powiedzieć, że kariera Małgorzaty Oliwia Sobczak jest obiecująca i jeśli jej kolejne książki będą tak dobre, wkrótce będziemy mogli ją zobaczyć na podium autorów detektywów jak Remigiusz Mróz. Jeśli chodzi o słowo, autor używa plastikowego języka, który opisuje wszystko, co jest obecnie ważne dla czytelnika. Autor pokazuje nam nie tylko historię potwora kartuzów, ale także mentalność ludzi w tym regionie, ich kulturę i przekonania.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak

ładowanie ebooka...

Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wyrwa – Wojciech Chmielarz
Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner
Dylemat – B.A Paris
Na progu zła – Candlish Louise
Przekręt – Paulina Świst
O krok za daleko – Harlan Coben
Ekstradycja – Remigiusz Mróz
Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst
Lot 202 – Remigiusz Mróz
Pacjentka – Alex Michaelides
Sobowtóry – Mark Burnell
Zatruty ogród – Alex Marwood

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona