Czerwone Zwoje Magii

Czerwone Zwoje Magii

Cassandra Clare, Wesley Chu
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Czerwone Zwoje Magii Cassandra Clare, Wesley Chu pdf mobi epub?

Czerwone zwoje magii ebook to książka z fabułą mocno wakacyjną, gdzie Magnus i Alec podczas urlopu udają się do miasta upadłych aniołów. Ale oczywiście nie możesz spędzić swojej podróży do Europy sam, ponieważ musisz powstrzymać kult, który magik ustanowił przed wiekami jako żart. Czy będą w stanie ponownie pokonać zło? I czy będzie miejsce na zaufanie w ich związku? Magnus Bane potrzebował tych wakacji. Natomiast gdy tylko pojawią się w Paryżu, czuje się jak stary przyjaciel. Przekazywał im wieści o wielbieniu demona, szkarłatnej ręki, która jest odpowiedzialna za rozprzestrzeniający się chaos i zatruty ogród. Kult ten został założony przez samego Magnusa Bane’a. Magnus i Alec podróżują teraz po Europie śladami nieuchwytnego przewodnika. Musisz go powstrzymać, zanim szkarłatna ręka spowoduje dalsze problemy. Znalezienie odpowiedzi będzie niezwykle niebezpieczne.

Wierny fan autora

Jako wierna fanka Cassandry Clare z niecierpliwością czekałam na historię ulubionej pary czytelników z serii Shadowhunters. Nie zawiodłem się! Postacie się nie zmieniły i na drugiej lub trzeciej stronie śmiałem się z żartów Magnusa. Cieszę się również, że mogliśmy poznać jego przeszłość, kilka szczegółów na temat jego dzieciństwa. Czarodziej wydawał się nam bardziej ludzki, ponieważ poznaliśmy jego problemy, ale nie patrzył na nie z nieostrożnością, którą zawsze starał się okazywać. Czerwone zwoje magii ebook wzbudził we mnie wszystkie możliwe emocje. Dla mnie, jako osoby bardzo sentymentalnej, kolejnym plusem jest pojawienie się postaci z innych książek we wszechświecie. Nawet jeśli bohater, którego już znam, pojawia się tylko na chwilę, jestem bardzo szczęśliwy. Byłem również bardzo zafascynowany na końcu tej książki. Jestem okrutnie ciekawy, jak rozwija się ta historia.

Historia o zaufaniu

Cassandra Clare powraca z historią o parze kochanej przez miliony czytelników. Książka czy ebook Czerwone zwoje magii jest już dostępna. Cassandra Clare, rozsławiona serią „Gifts of the Angel”, podbiła serca fanów na całym świecie od wielu lat. Jej wszechświat Shadowhunters zyskał ogromną popularność, autorka stworzyła kilka serii, a same książki pokazano w formie filmu i serialu. Przeczytaj pierwszy rozdział książki. „Czerwone zwoje magii” to przede wszystkim historia zaufania i chęci poświęcenia się dla innej osoby. „Ponieważ każdy zasługuje na cudowną historię miłosną”, napisała dedykacja Cassandra Clare. Każdy zasługuje na tak cudowną historię miłosną, która przytrafiła się Magnusowi i Alecowi.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Czerwone Zwoje Magii

ładowanie ebooka...

Czerwone Zwoje Magii


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Czarny świt. Żniwiarz – Paulina Hendel
Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają
Narzeczona – Kiera Cass
Harleen. Harley Quinn. Tom 1 – Stjepan Sejić

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona