Dawca – Lois Lowry

Dawca – Lois Lowry

Lois Lowry296 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Dawca Lois Lowry pdf epub mobi?

Kilka miesięcy temu na ekranach kin ukazał się film Dawca ebook , który wywołał wiele kontrowersji, głównie z powodu nieudanego hasła reklamowego. Ludzie, którzy znali papierowy model Lois Lowry, również mieli wiele do powiedzenia na temat produkcji. Film nie oddawał klimatu i atmosfery powieści, wiele tematów zredukowano i pozostawiono bez wyjaśnienia. Rzeczywiście adaptacja zawierała wiele dziur pełnych funkcji, których ludzie, którzy znali ten film, nie byli w stanie wyjaśnić. Możesz jednak spotkać każdego nieznajomego, sięgając po naprawdę interesującą i wciągającą historię Jonaha. Zbliża się dzień przydziału. Mówi się, że Jonasz otrzymał pracę, którą będzie kontynuował, dopóki starsi nie zdecydują się go wypuścić. Czy protagonista wykona zadanie? Niestety autor należy do niewielu osób, które potrafią tworzyć napięcie podczas czytania. Do takich autorów należą także Alex Michaelides, która wydała najnowszy bestseller Pacjentka. Co odkryje podczas szkolenia i jak ta wiedza wpłynie na jego przyszłe życie?

Kolejna powieść surrealistyczna

Dawca ebook to kolejna powieść dystopijna, która różni się od wizji w „Igrzyskach śmierci”, „Więźniu labiryntu” lub „Niezgodny”. Autor tworzy pozornie idealny świat, w którym każdy zajmuje określone miejsce. Nikt nie wyróżnia się na tle społeczeństwa, z wyjątkiem być może starszych i dawców, a każdy ma tę samą wartość. Istnieją zasady i przepisy, których należy przestrzegać, ale zostały one stworzone, aby ludzie mogli żyć lepiej. Brak wojny, głodu lub choroby oznacza, że ​​idealny świat nie wie, co oznaczają te słowa. Tylko dawca ma wspomnienia z przeszłości, kiedy całe zło było obecne. Jednak cała ta sekwencja jest tylko pozorem, jak dowodzi główny bohater książki. Kiedy Jonah zaczął trenować dla następnego Dawcy Pamięci, bańka, którą żył w seriach.

Dziwny system książki

Lois Lowry stworzyła prosty, ale niezwykle niepokojący obraz przyszłości, szklany klosz, który okazuje się być więzieniem, a nie ratunkiem. A gdzieś pomiędzy ustalonym porządkiem jest ktoś taki jak przypomnienie – jedyna osoba, która jest świadoma sytuacji. Dawca ebook to poruszająca opowieść o wewnętrznej zmianie, która zachodzi w Jonaszu. Autor pokazuje, co się stanie, jeśli zasłony opadną, a osoba zacznie rozpoznawać beznadziejność sytuacji. Wszystko odbywa się stopniowo, aby czytelnik mógł wczuć się w dramat bohatera. Odbiorca widzi, jak bohater otrzymuje kolejne wspomnienia, które zmieniają jego światopogląd. Książka Lowry’ego jest czytana jednym tchem podobnie jak romansidła Blanki Lipińskiej. Z tym, że w drugim przypadku poziom czytelnictwa zupełnie odbiega od norm przyzwoistości.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Dawca – Lois Lowry

ładowanie ebooka...

Dawca – Lois Lowry


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Gaz do dechy – Joe Hill
Wieczna wolność
Diuna. Książę Kaladanu
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Harry Potter i Zakon Feniksa
Żelazny wilk – S. Pettersen
Harry Potter i Książę Półkrwi
Harry Potter i Czara Ognia
Harry Potter i Komnata Tajemnic
Pan Widmowej Wyspy. Smocza Straż. Tom 3
Harry Potter i Więzień Azkabanu
Klątwa Kreatorów Prawo milenium Tom 4 – Trudi Canavan

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona