Die, tom 2: Podzielona grupa

Die, tom 2: Podzielona grupa

Kieron Gillen, Stephanie Hans168 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Die, tom 2: Podzielona grupa PDF?

Przed nami książka Die, tom 2: Podzielona grupa. Otwieramy kilka sekund po zakończeniu ostatniego numeru. Impreza z grami została ostatecznie ponownie złożona przez Solomona, który pozostał w rzeczywistości Die trzydzieści lat wcześniej. Każdy z nich został ponownie przekształcony w swoich bohaterów. Tutaj są tacy jak Rycerza Smutku, Neo, Dyktatora, Godbindera i Błazna. Sam Sol przyjął płaszcz Grandmastera, stworzenia, które pierwotnie schwytało ich wszystkich. Jest tak szczęśliwy, że jego przyjaciele są razem, tylko po to, aby błagali go, aby pozwolił im odejść. Prawdziwe życie, dzieci, praca i rodziny czekają, ale spędził dziesięciolecia w świecie fantazji. Niestety nie ma pojęcia o żadnej z tych dorosłych obowiązków. Polecam też książkę Tony Halik. Jest naprawdę dobra.

Znika, a pierwszy haczyk przygód pojawia się w postaci Królowej Wróżek. Bohaterka nosząca twarz starszej dziewczyny, w której Solomon zakochał się wiele lat wcześniej. Każda z postaci wkracza do akcji. To nie tylko pomysłowe wykorzystanie ekspozycji, ale także sprytna mechanika gry. My dowiadujemy się, co potrafią. Ich własne decyzje z przeszłości natychmiast zaczynają ich prześladować. Powrót rycerza zwanego Lane sprawia, że ​​wszystko to staje się straszne. Gdy sprawa się kończy, wszyscy zgodzili się zagrać w tę grę i spróbować dotrzeć do domu, przechodząc pieszo przez strefę wojny.

Wolicie czytać ebooki PDF czy prawdziwe książki?

Na tych stronach jest wiele rzeczy do pokochania, ale chyba najlepsze dla mnie jest to, że archetypy są znajome, ale to nie jest opowieść o D&D, Pathfinderze czy GURPS. To jego własna sprawa, z własną logiką i regułami, a równowaga postaci jest niezwykła. Fakt, że jedna z uwięzionych osób jest w rzeczywistości mistrzem gry dodaje kolejną zmarszczkę. Sprawia, że ​​jest to jedna z jedynych historii. Takiej, której udaje się wykorzystać zasady RPG i sprawić, że działają w komiksowej historii. Przerażające konsekwencje ich działań ukazują się, gdy Lane powraca jako rozsypujący się stos gnijącego mięsa. Jest związany mocami Asha, by czekać na jej powrót.

Grafika jest mocno wystylizowana, przypominając mi malowane okładki dawnych modułów D&D z mojej młodości, a jedyną prawdziwą skargą jest to, że czasami taka stylizacja utrudnia naśladowanie. Kolorystyka bardzo pomaga, mocno opierając się na czerwieni i czerni dla kontrastu i poczucia niepokoju. Natychmiast wciągnęło mnie w tę historię, nawet straciłem numer jeden, ale Die # 2 szybko mnie przyspieszył i sprzedał na sile tej koncepcji i umiejętnościach zespołu kreatywnego. Oceniam Die, tom 2: Podzielona grupa na mocne dziesięć.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Die, tom 2: Podzielona grupa

ładowanie ebooka...

Die, tom 2: Podzielona grupa


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Mercy, tom 1: Dama, mróz i diabeł
Przedwieczni – Jack Kirby
Wiedźmin. Tom 6. Wiedźmi lament
Diuna. Ród Atrydów. Tom 2
Jessica Jones. Fioletowa córka

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona