Dwa psy przeżyły – Piotr Szmidt

Dwa psy przeżyły – Piotr Szmidt

Piotr Szmidt192 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Dwa psy przeżyły Piotr Szmidt pdf epub mobi?

Ebook Dwa psy przeżyły Polska w świat zdominowany przez polubienia, subas i poglądy. I buntownik, który chce wziąć sprawy w swoje ręce i zdyskredytować popularność idiotów niczym w książce położna z Auschwitz. Walter to 30-letni warszawiak, który chciałby kontynuować karierę w branży muzycznej, ale początkowo komponuje muzykę wyłącznie do reklam. Wyglądają tak przeciętnie, że przyjaciele często nie pamiętają jego imienia i mówią o nim „ten facet”. Zakręcony wewnętrznie nie akceptuje czasu i miejsca, w którym mieszkał. Wszyscy są wściekli na wszystkich i na wszystko: brudne miasto, tępi przyjaciele i ich puści przyjaciele, dom rodzinny, nudny ojczym, masowa muzyka. Nie ma miejsca dla kreatywnej osoby. Dlatego Walter postanawia uporządkować. Szybko okazuje się, że jego walka z codzienną nudą i wszechobecnym handlem ujawnia zasady rządzące naszą rzeczywistością – wszyscy jesteśmy ofiarami fałszywych wiadomości. Soczysta, dokładna i absolutnie absurdalna opowieść o patologiach współczesności. Inteligentne i zabawne antidotum na nudę czające się wszędzie.

Życie w metropolii

Mes jest ostatnim żołnierzem w przeklętym metropolitalnym weekendzie. Jednocześnie brutalna szyja Śródmieścia i kotek na sterydach. Dla ludzi, którzy potrafią czytać ze zrozumieniem: pokochasz tę książkę. Dobry nowoczesny noir dzieje się za rogiem. Książkę poznałem z programu Kuby Wojewódzkiego. Jestem wielkim fanem twórczości Piotra, lubię jego bezpośrednie teksty np. ebook Dwa psy przeżyły . Często mam wrażenie, że opisuje moje życie w starszych płytach. Szanuję go również jako mężczyznę, jest naprawdę bolesny i nikt nie gra. Tego samego się spodziewałem po wspomnianej książce. Niestety byłem rozczarowany. Książka jest trudna do odczytania, często zbyt duża lub rzadko opisywana. Ogólna forma jest również chaotyczna, Mes chce powiedzieć za dużo. Kiedy rozpoczynamy temat na 5-10 kolejnych stron, otrzymujemy kolejne i kolejne historie, tematy i opisy, które nie dodają nic do głównej idei tego rozdziału. Często używa zbyt wielu słów, aby użyć siły, aby udowodnić, że jest osobą wymowną.

Z książka coś jest nie tak

Brakowało mi również tej uczciwości, nie spodziewałem się ujawnienia żadnej prawdy, tylko ciekawie napisane stanowisko, które kapało z myśli i pozostało ze mną przez długi czas. Niestety mam pozycję trudną do odczytania, wiele zdań już dawno straciło wątek. Brak spójności w całej powieści. W skrócie – artykuł do przeczytania i zapomnienia. Zachęcony współczuciem dla „Pana Typa” kupiłem nawet ten artykuł. Ebook Dwa psy przeżyły został przeczytany niezręcznie, czasami mam wrażenie, że te nowe, zrekombinowane porównania są wplecione w siłę i niestety nie dodają żadnej wartości materialnej ani estetycznej. Panie Guy, nie musisz używać siły, aby udowodnić, że masz bogaty obszar leksykalny, ponieważ jest to niewątpliwie przypadek. Mam wielką nadzieję, że wasza następna proza ​​stanie się uboższa w tych niepotrzebnych i wyczerpujących dekoracjach. Życzę powodzenia w publikowaniu w przyszłości

PDF - CZYTAJ ONLINE

Dwa psy przeżyły – Piotr Szmidt

ładowanie ebooka...

Dwa psy przeżyły – Piotr Szmidt


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Położna z Auschwitz – Magda Knedler

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona