Dwie drogi – K. A. Figaro

Dwie drogi – K. A. Figaro

K.A. Figaro352 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Dwie drogi K.A. Figaro pdf epub mobi?

Premiera czwartej części serii Rozchwiani Dwie drogi ebook odbędzie się 3 czerwca, ale dzięki uprzejmości wydawcy miałem okazję przeczytać ją wcześniej. Tego samego dnia, w którym otrzymałem książkę, przeczytałem ją od razu i byłem ciekawy losu Łucji i Dymitr. Ta część wywołała lawinę emocji i myśli, które nie pozwalały mi zasnąć w nocy niczym w ebooku Kolacja z Tiffanym. Trzymam kciuki, aby kolejna część pojawiła się szybko. Podczas czytania książki często miałem łzy na policzkach, ale też często pojawiał się uśmiech. Przyznaję, że emocje przeważają nad czytaniem na dwa sposoby i nie można zachować spokoju.

Erotyka w literaturze

Lucia odnajduje spokój i bezpieczeństwo w silnych ramionach Alexa. Trudne doświadczenia w przeszłości wzmacniają jej więź. Niestety, pewnego dnia otrzymują informacje, które się zmieniają zmienią swoje życie do góry nogami. Dwie drogi ebook zaskakuje niczym dobre seriale z lat 90′. Czy bohaterka będzie miała odwagę i zdecyduje się radykalnie zmienić własną wolę, czy też ktoś miał tak sprytny plan, że musiałby przekroczyć wyznaczoną sobie linię? demony, ból, który przyciąga duszę Dymitr, jest nie do zniesienia. Mężczyzna coraz bardziej zatraca się w samozniszczeniu. Czy w końcu otworzy oczy i zaakceptuje prawdę?

Premierowa opinia czytelnika

Naprawdę podobała mi się ta część Dwie drogi ebook. Alex okazał się wspaniałym mężczyzną, idealnym partnerem dla Lucii i ojcem Ani. Łucja jest dojrzałą kobietą, która cieszy się życiem i pozbywa myśli Dymitr. Żyjesz szczęśliwym życiem i zarażasz się radością. Igor był zaskoczony faktem, że pokazał prawdziwą twarz oszusta i manipulatora, miał za sobą wiele przestępstw. Zacząłem rozumieć więcej o Dymitr, jego przeszłość jest okropna i nie do przyjęcia. To, przez co przeszedł jako mały chłopiec, nie pozwala mu być szczęśliwym i kochającym. Książka momentami przypomina 50 twarzy Greya… Jego historia głęboko mnie poruszyła i większość myślała, że ​​może się to zdarzyć w prawdziwym życiu.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Dwie drogi – K. A. Figaro

ładowanie ebooka...

Dwie drogi – K. A. Figaro


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Inni mają lepiej – Krystyna Mirek
Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska
Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley
Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
365 dni – Blanka Lipińska
Tajemnice hoteli Dubaju – Marcin Margielewski
Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti
Ciche dni – Abbie Greaves
Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2
Ten dzień – Blanka Lipińska

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona