Dylemat – B.A Paris

Dylemat – B.A Paris

B.A Paris352 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Dylemat B.A Paris pdf epub mobi?

Jak daleko posuniesz się, aby dać osobie, którą kochasz, kilka dodatkowych godzin szczęścia? Dylemat ebook to czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo entuzjastycznie, są o wiele bardziej spektakularne niż wyglądałby jej ślub, czego nigdy nie miała. Wszyscy, którzy są dla niej ważni, wezmą udział w przyjęciu, z wyjątkiem córki Marnie, która studiuje za granicą. I chociaż Livia kocha Marnie, jest skrycie zadowolona, ​​że ​​jej nie będzie. Zaraz po imprezie Livia chce powiedzieć mężowi Adamowi sekret Marnie. W tej chwili chcę jednak cieszyć się szczęśliwymi chwilami z rodziną. Adam chce, aby impreza Liwii była idealna, więc potajemnie planuje zabrać Marnie do domu. To ma być jego wielka niespodzianka urodzinowa. I wtedy odkrywa coś strasznego. Musi powiedzieć Liwii. Ale jak mogłoby to zrujnować jej dzień – jest taka szczęśliwa, a goście już się spotykają. To byłby prawdziwy skandal. Trzeba czytać książki, czy ebooki bo to rozwija nas bardzo.

Bestseller jakiego nie znacie

Dylemat ebook to czwarta powieść B.A. Paris i ogólnie to, co naprawdę lubię. Czyli dobry sekret, lekkie napięcie, które towarzyszy całej powieści, narracja prowadzona na przemian przez dwie postacie i krótkie rozdziały, które są czytane w ekspresowym tempie. Jednak książka wyróżnia się spośród innych. Tutaj skupiamy się na drugiej części, która określa gatunek powieści – tutaj bardziej psychologia postaci niż thriller. Dzięki temu historia jest bardzo realna, a emocje płyną ze stron powieści. Dotyka i drży mocno podobnie jak w 365 dni. Wyobraź sobie, że twoja druga połowa ma dzisiaj wielki dzień. Ty i ona chcemy, aby był to najszczęśliwszy dzień w twoim życiu. Tymczasem uczysz się prawdy tak strasznie i boleśnie, że może ona nie tylko zniszczyć wieczór, ale także zniszczyć resztę twoich szczęśliwych dni. Od razu mówisz o swojej drugiej połowie, czy czekasz na koniec imprezy? Jak myślisz, co jest właściwe?

Dylemat życia codziennego

Każdy z nas czasami staje przed drobnym lub poważnym dylematem, ale to właśnie bohater najnowszej powieści B.A. Paris dla mnie jest nie do zniesienia. Livia od dwudziestu lat planuje przyjęcie urodzinowe, aby zrekompensować ślub, który się nie odbył. A dziś jest dzień, który musi być idealny, nic nie może go zrujnować. Sekret jego córki, która ukrywała się od miesięcy, wciąż musi czekać. Jej mąż Adam planuje zaskoczyć swoją żonę, która ma być wisienką na torcie. Jednak wydarzenia przybierają tragiczny obrót i Adam staje przed dylematem. Czy niszczy długo oczekiwany wieczór żony? Czy podzielasz z nią straszne podejrzenia, które mogą zniszczyć jej szczęście na zawsze? Czułem nawet te niekontrolowane emocje, które musiały rozerwać głównego bohatera na strzępy. Jak możesz normalnie funkcjonować, uśmiechać się i prowadzić nieformalne rozmowy, gdy czujesz niepewność i strach? Kiedy masz tak duży ładunek? Dylemat ebook to nowa, zaskakująca powieść bestsellerowego autora Za zamkniętymi drzwiami. Bestsellerów mamy wiele, inne możesz zobaczyć w serwisie empik.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Dylemat – B.A Paris

ładowanie ebooka...

Dylemat – B.A Paris


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Na progu zła – Candlish Louise
O krok za daleko – Harlan Coben
Ekstradycja – Remigiusz Mróz
Niespokojna krew – Robert Galbraith
Gorzej niż Martwy – C. Harris
Pokaż mi – Marcel Moss
Sobowtóry – Mark Burnell
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner
Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst
Zatruty ogród – Alex Marwood
Przekręt – Paulina Świst

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona