Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner

Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner

Nicola Rayner368 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Dziewczyna, którą znałaś Nicola Rayaner pdf epub mobi?

Pewnego dnia Alice poznaje dziewczynę, która przypomina jej przyjaciela z przeszłości. Ruth była niesamowicie piękna – wszyscy chłopcy na uniwersytecie ją kochali. Ale nie jest w stanie jej poznać. Utonęła 15 lat tem jak bohaterka w książce Jest Krew. Zafascynowany opisem książki, chciałem poznać tę niepokojącą historię o zniknięciu młodej dziewczyny. Kiedy 15 lat temu Ruth Walker zniknęła z balu studenckiego, wszyscy zapytali: co naprawdę stało się tamtej nocy? Wszystko wskazywało na to, że miał miejsce niefortunny wypadek, w którym utonęła Ruth. Jednak jej ciała nigdy nie znaleziono. Pewnego dnia, gdy główna bohaterka książki Alice widzi kobietę w pociągu, która wygląda jak Ruth, nie puszcza. Dziewczyna którą znałaś ebook to najbardziej trzymająca w napięciu historia wszech czasów. Obsesja na punkcie kobiet byłego męża zaczęła dominować w jej poprzednim życiu.

Kto stoi za śmiercią kobiety?

Darmowe ebooki i audiooboki to teraz idealna sprawa na ten trudny czas. Dlaczego George Bell udaje, że nie ma z tym nic wspólnego? Liczne pytania i wskazówki przybliżają nas do poznania zaskakującej prawdy. Przyznaję, że na początku trudno mi było poznać tę historię i że historia jest opowiadana z perspektywy trzech osób: Naomi, Alice i Kat nie ułatwiały mi tego. Niepokoiło mnie mnóstwo narratorów w tym przypadku. Powieść Dziewczyna którą znałaś ebook czyta się bardzo wolno, ale w środku książki pojawia się nagły powrót.

Do ostatniej strony nie wiedziałem, jak skończy się ta historia. Moim zdaniem to dobry debiut. Mogę tylko polecić kolejną powieść autora i nie mogę się doczekać. Alice jest żoną kobieciarza, prezentera telewizyjnego George. Wierzy, że zna przeszłość męża i że nie ma przed nią wielkich tajemnic. Zna tragiczną historię swojego życia. Partner Ruth umiera na balu uniwersyteckim kilka lat wcześniej. Poszukiwania poszły na marne, tylko ich rzeczy znaleziono na plaży, chociaż były prawie idealnie rozmieszczone. Warto też odwiedzić stronę Empik po więcej ciekawych książek.

Historia, która niszczy życie

Większość ludzi myślała, że ​​poszła sama na plażę i utonęła, ale policja znalazła ją zaginioną. Zdjęcia i historie tworzyły swój opis w głowie Alice. Prawie zapomniała tej historii, aż pewnego dnia zauważyła tę samą kobietę w pociągu. To jest niemożliwe Ale podświadomość mówi jej, że to nie był tylko wypadek lub inna kobieta, która wyglądała podobnie. Dziewczyna którą znałaś ebook postanawia zapytać męża o Ruth, ale to szybko kończy temat i nie chcę o niej dużo mówić. Wpada w pułapkę, która zniszczy twoje życie. Odkrywa bolesną prawdę i to, co naprawdę wydarzyło się lata temu. Jak myślisz, co mogło się wtedy stać? Akcja trochę upodabnia się do tych w serialach Netflixa. Czy kobieta w pociągu była byłym partnerem George’a i czy ON jest w to głównie zaangażowany? A jeśli pomyśleli, że zaginęła, dlaczego nie wróciła, kiedy miała się dobrze?

PDF - CZYTAJ ONLINE

Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner

ładowanie ebooka...

Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zatruty ogród – Alex Marwood
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk
Pokaż mi – Marcel Moss
Wyrwa – Wojciech Chmielarz
O krok za daleko – Harlan Coben
Gorzej niż Martwy – C. Harris
Pacjentka – Alex Michaelides
Sobowtóry – Mark Burnell
Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst
Niespokojna krew – Robert Galbraith
Na progu zła – Candlish Louise

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona