Ekstradycja – Remigiusz Mróz

Ekstradycja – Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz511 STRON
Twoja ocena: 0
3 1
what going on?

Gdzie pobrać ebook Ekstradycja Remigiusz Mróz pdf epub mobi?

Minęło kilka miesięcy, odkąd Joanna Chyłka uciekła z kraju. Nie ma po niej żadnego śladu i chociaż wydano przeciwko niej europejski nakaz aresztowania, służby nie mogą znaleźć żadnych dowodów. W tym czasie nie skontaktowała się z nikim w Polsce i nawet Kordian nie wierzy już, że Chyłka kiedykolwiek znajdzie sposób, aby się z nim skontaktować. Jak się okazuje Ekstradycja ebook to nie przypadkowy tytuł. W międzyczasie akceptuje przypadek mężczyzny, który obudził się po półtora roku śpiączki w klinice. Oskarżono Ukraińca Witalija Demczenko o włamanie się do jednej z restauracji na Powiślu i zastrzelenie trzech osób. Motyw nigdy nie został znaleziony i nie znaleziono broni zbrodni ani świadków. Ktoś z bohaterów ma dylemat i nie do końca wiadomo, o co tutaj chodzi.

Kryminał z prawdziwego zdarzenia

Jej lot prowadzi do ścigania, ale śledczy nie mają nic do roboty. Zdesperowany Zordon szuka ich bez rezultatu i popada w coraz ciemniejsze odchylenia. Aby nie oszaleć, broni człowieka oskarżonego o potrójne morderstwo. Mężczyzna nie pamięta jednak, czy jest winny utraty pamięci z powodu wypadku po tym morderstwie. Co sprawa ukraińska ma wspólnego ze sprawą Chyłki? Co zrobi Joanna, która nagle się pojawi i jest zaręczona, by udowodnić swoją niewinność? Nasuwa się mnóstwo pytań, na które odpowiedzi nie są tak szybko podawane. Nigdy nie było takiej objętości w tej serii Remigiusza Mroza jak w ebooku Ekstradycja. Genialne zwroty akcji, świetne dialogi i zakończenie jak zwykle, co wymaga kontynuacji.

Joanna Chyłka inna niż zwykle

Joanna Chyłka ukrywa się przed polskim sądownictwem w zawalonym ukraińskim mieście. Konrad Oryński lub Zordon pogrąża się w uzależnieniu i nadużyciach Xanax, aby złagodzić brak ukochanej osoby, która nie daje znaku życia. Kiedy przemawia głosem ukraińskiego złodzieja, który wychował się od półtora roku w śpiączce, akcja zaczyna się jak kopyto. Tempo akcji, zaskakujące zwroty akcji, nieoczekiwane napięcia z kamionki, rozpad pozornie żelaznych alibi to atuty tej serii książek Remigiusza Mroza. W kryminale Ekstradycja ebook pokazuje nieco mniej wiedzy prawnej (przynajmniej na poziomie doktoratu), ale bardziej romantyczne uczucia. Remigiusz Mróz to drugi zaraz po Blance Lipińskiej autor książek w Polsce.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Ekstradycja – Remigiusz Mróz

ładowanie ebooka...

Ekstradycja – Remigiusz Mróz


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dylemat – B.A Paris
Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner
Sobowtóry – Mark Burnell
Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
O krok za daleko – Harlan Coben
Pokaż mi – Marcel Moss
Zatruty ogród – Alex Marwood
Lot 202 – Remigiusz Mróz
Na progu zła – Candlish Louise
Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński
Niespokojna krew – Robert Galbraith

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona