Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach

Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach

Gary Susman, Jeannine Dillon, Bryan Cairns
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach pdf mobi epub ?

Przyjaciele to serial o sześciu młodych nowojorczykach, którzy mieszkają razem, zakochują się i oddzielają od siebie. Tym samym jednocześnie znajdują się w różnych zabawnych sytuacjach, czyli są prawdziwymi przyjaciółmi. Ebook Wyrwa stał się inspiracją dla wielu innych seriali o grupach przyjaciół, które podbiły serca widzów długo po tym, jak Friends opuścili scenę. Natomiast żadna z tych produkcji nie była jednak zgodna z oryginałem, który tworzył nowe trendy, czyli wprowadzał trendy do języka. Ebook Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach to bogato ilustrowany, autoryzowany przewodnik po odcinkach Przyjaciół, który został opublikowany z okazji 25-lecia serialu kochanego przez widzów, uzupełniał między innymi historie za kulisami, zdjęcia wytwórni Warner Bros. ostatnie komentarze prasowe twórców Serii, Marty Kauffman i Davida Crane’a oraz scenografa Johna Shaffnera.

Przyjaciele będą bestellerem

„Przyjaciele” – ta produkcja ustanowiła standard dla klasycznej serii o grupie przyjaciół i stała się inspiracją dla wielu innych podobnych sitcomów. Niestety żadna seria nie osiągnęła jeszcze poziomu, za pomocą którego można rozpowszechniać typowe dla serialu cechy. Czyli na przykład modowa fryzura „The Rachel” lub hasło „How do you?” Żaden inny nie wyrósł na tak kulturowe zjawisko i nie otworzył tak szybko aktorów statusu wielkich gwiazd. Sześciu młodych ludzi z Nowego Jorku, którzy spędzają razem czas, zakochują się i rozstają. Przez dziesięć sezonów widzowie obserwowali, jak Monica, Rachel i inni stopniowo zbliżają się i przechodzą przez lata 30. XX wieku. Pozostali przyjaciółmi przez cały czas, uporali się z osiąganiem swoich celów i nigdy nie porzucili poczucia humoru. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach ebook to szansa dla fanów tego serialu, aby przeżyć wszystkie historie jeszcze raz. Natomiast jeśli ktoś szuka definicji przyjaźni to z pewnością ją znajdzie w tej pozycji.

Czego oczekują fani?

Dzięki tej książce fani serii mogą przejść do zestawu, który wyprodukował zdjęcia do produkcji czterech statuetek Emmy. Ten bogato ilustrowany przewodnik po odcinkach pozwala fanom „Przyjaciół” zapamiętać setkę najlepszych odcinków i powiedzeń popularnych seriali. Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach ebook cytuje również fragmenty ostatnich wywiadów z Davidem Cranem i Martą Kauffman, którzy opowiadają o początku serii, a także oszukańczym scenografem Johnem Shaffnerem, który pomógł mu stworzyć mieszkanie Moniki i Rachel oraz Central Perk – Inspirowane kawiarniami. Dzięki tej książce masz szansę na ponowne odkrycie bohaterów tego kultowego serialu. Do Ciebie należy wybór, czy sięgniesz po tę książkę, czy zaprzestaniesz na oglądaniu kilku sezonowego serialu na ekranie swojego telewizora.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach

ładowanie ebooka...

Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów
Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona