Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2

Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2

``````````````````````````192 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2 Whitney G. pdf mobi epub?

Kolejna krótka historia z dużą ilością humoru, erotyzmu i silnych postaci niczym ebook Jak przestać się bać. Dopasowanie ebooka Grzeszny doktor w 100% jest niezwykłe, ale czasami może być … trudne! Nasi bohaterowie się dowiedzieli. Garrett jest interesującą postacią, chociaż był trochę dwubiegunowy. Ale to czyniło go bardziej człowiekiem, lekarzem, seksownym i apodyktycznym. Natalie – mieszkanka kliniki Garretta Ashtona – po kilku hitach … Energiczna kobieta, która nie wysadza ziaren! Wszystko byłoby świetnie, gdyby Garrett nie był lekarzem z serwisu randkowego, a Natalie dzieliła się śliskimi fantazjami. Poza tym szkoda, jeśli pokażemy naszemu potencjalnemu kochankowi – pracodawcy – że jest jeszcze bardziej zirytowany całym wszechświatem, a potem się dowie i… to będzie interesujące!

Wielkie rozczarowanie

Patrzę w książkę ebook Grzeszny doktor i oczy mi błyszczą, uszy są obcinane, ponieważ bardzo podoba mi się ten sposób poznawania bohaterów. Jest lekarzem rezydentem, który nie przedłużył umowy o pracę. On – właściciel prywatnego gabinetu lekarskiego, ogromnego centrum medycznego. Czy już myślisz, co się stanie? I tak naprawdę autorka mogła wzorować się na jej zatrudnieniu, a następnie poddała się i podporządkowała mu. Rety jak ta dziewczyna dała temu facetowi jazz! Nie martwiąc się, czy to był jej szef, czy nie, jeśli coś było nie tak, upuściła go w średniowieczu. Tak dużo czytałem, że krzyczałem z radości. Tylko dobrze urosło, a potem umarło. Whitney G. prawdopodobnie stracił pomysł, jak to zrobić, gdy postacie już idą spać.

Mało ambitna pozycja

Nie wiem po co autor opublikował tę książkę ebook Grzeszny doktor. To nawet nie jest warte rozważenia. Zła sugestia, bezwartościowa historia, delikatne teksty, strata czasu nie tak jak oglądanie Filmów i seriali online. Garrett Ashton prowadził prywatną praktykę, która była dziedzictwem jego rodziny. Jak najlepszy terapeuta. W razie potrzeby jego usługi obejmowały nawet badania ginekologiczne. Sfrustrowany i zmęczony, nie ma czasu na prawdziwy związek. Natalie Madison to fenomenalny i pracowity mieszkaniec. Ich zdolność do diagnozowania i mówienia do pacjentów była rzadka. Jednak jej profesjonalizm nie uchronił jej przed znalezieniem wymarzonej pracy w szpitalu. Praca w prywatnej klinice powinna zastąpić utraconą szansę

PDF - CZYTAJ ONLINE

Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2

ładowanie ebooka...

Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti
Tajemnice hoteli Dubaju – Marcin Margielewski
Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
Ten dzień – Blanka Lipińska
Dwie drogi – K. A. Figaro
Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley
Ciche dni – Abbie Greaves
Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska
Inni mają lepiej – Krystyna Mirek
365 dni – Blanka Lipińska

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona