Harleen. Harley Quinn. Tom 1 – Stjepan Sejić

Harleen. Harley Quinn. Tom 1 – Stjepan Sejić

Stjepan Sejić208 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Harleen. Harley Quinn. Tom 1 pdf mobi epub?

Nigdy nie zwracałem uwagi na Harleen. Harley Quinn Tom 1 ebook. Ani w komiksowym świecie, ani w świecie gier. Myślałem, że Paul Dini i Bruce Timm wciągnęli ich trochę gwałtownie w serial animowany poświęcony Batmanowi. Próbowali zmienić szaleństwo przypisywane postaci Jokera w małą. Kolejne pseudo artykuły Harleya w roli głównej nie wpłynęły na moje nastawienie do niej, wciąż dość obojętne. Stało się tak tylko dzięki recenzowanemu komiksowi, którego postać Harleen Quinzel nie tyle reprodukuje, ale raczej w sposób nieprzewidywalny i który w znacznym stopniu dotyka psychologicznych zarysów tej tragicznej osoby. Ponieważ tragedia wisi nad nią jak miecz Damoklesa wrócę po Ciebie. W międzyczasie jednak natkniesz się na portret tej niezwykłej bohaterki w trzyczęściowej opowieści. Stworzono całość stworzonej przez chorwackiego autora Stjepana Šejica, który według mnie fantastycznie stworzył jedną z najlepszych komiksów pod szyldem DC Black.

Ciąg dalszy przygód

Musisz wiedzieć, że ten album jest swego rodzaju studium przypadku młodego doktora pełnego ideałów, który pracuje nad teorią zachowań związanych z przemocą. Dociera pośrednio do Arkham – miejsca, w którym zostawiasz empatię przed pierwszą fazą bramy do szaleństwa. Głównie z powodu mieszkańców, wśród których Joker porusza się jak paw i toczy bezkrwawą, psychologiczną wojnę z nowo przybyłym lekarzem, czasami przypominając sceny z ciszy jagniąt. A Harley, im głębiej wchodzi w obszary szaleństwa, tym bardziej je przytłacza, a czas nie pozwala odróżnić snów od rzeczywistości. Dzikie fantazje Harleen. Harley Quinn Tom 1 ebook sugerowały, że przebywanie w jednym pokoju z tym psychopatycznym pieprzeniem to łatwa jazda. Jednak chorwacki autor idealizuje postać wrogiego Batmana i przedstawia go w zupełnie inny sposób – tylko oczami głównej bohaterki komiksu. Dzięki temu jest doskonały i daje całej historii jeszcze silniejszy wpływ, w którym bierze udział czytelnik.

Co z batmanem?

Oczywiście w tle widać charakterystyczne osobowości podziemia Gotham – galaktykę kolorowych więźniów z ośrodka psychiatrycznego, komisarzu Gordon. Jednak od samego początku wiesz, kto jest głównym bohaterem tego komiksu, i mylisz się, jeśli myślisz tylko o Harley Quinn. Stjepan Šejic przedstawia Dr. Harleen Quinzel, która kąpie się w oparach szaleństwa i smutnym finale tragicznej postaci. Sam komiks Harleen. Harley Quinn Tom 1 ebook ma wysoki poziom, zarówno narracyjny, jak i wizualny. Natomiast jego niezwykły format jest zaskakujący. W twardej oprawie wygląda pięknie i pokazuje rodzaj albumu, z którym będziesz mieć do czynienia – niejednoznaczny, czasem trudny do uchwycenia, ale także charakterystyczny, potrzebny na rynku wydawniczym. To niezwykła historia, która redefiniuje genezę postaci i – co mnie najbardziej podoba – zachęca do jej kilkukrotnego przeczytania. To komiks, którego nie mogę polecić miłośnikom historii Batmana!

PDF - CZYTAJ ONLINE

Harleen. Harley Quinn. Tom 1 – Stjepan Sejić

ładowanie ebooka...

Harleen. Harley Quinn. Tom 1 – Stjepan Sejić


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają
Czerwone Zwoje Magii
Czarny świt. Żniwiarz – Paulina Hendel
Narzeczona – Kiera Cass

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona