I Still Believe: A Memoir – Jeremy Camp

I Still Believe: A Memoir – Jeremy Camp

Jeremy Camp256 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook I Still Believe: A Memoir Jeremy Camp pdf epub mobi?

Pozycja autorstwa Jeremiego Campa I Still Believe A Memoir ebook opowiada o podróży Jeremy Camp w poszukiwaniu nadziei i uzdrowienia w najtrudniejszych chwilach życia oraz o piosenkach, które pochodzą z jego inspirującej podróży pokolenie. Niestety Jeremy Camp stracił swoją ukochaną żonę Melissę kilka miesięcy po ślubie. Ostatnią rzeczą, którą chciał zrobić, było uwielbienie Boga, czyli powrót do wartości metafizycznych. Ale nawet gdy zmagał się z niewyobrażalnym smutkiem i starał się zachować wiarę, Bóg miał inne plany: podnieść gitarę. Autor wyraźnie miał o czym pisać, ponieważ jego życie ułożyło się bardzo niekorzystnie. Camp potrzebował napisać książkę, więc ją napisał. Podobnie jak Mark Burnell w książce Sobowtóry – napisał ją, bo chciał.

O czym napisał Camp?

Jeremy był posłuszny, wylał swoje serce i napisał o nadziei, że Bóg nadal tam jest, nawet z głębokim żalem. Piosenka I Still Believe: A Memoir ebook, którą napisał tego dnia, zainspirowała miliony ludzi na całym świecie. Oto historia tej piosenki i zainspirowanego nią filmu. To wewnętrzne spojrzenie na życie Jeremy’ego – od jego trudnego dzieciństwa i młodości po tragiczne odejście Melissy. Późniejsza duchową podróż, która zainspirowała niektóre z jego najpopularniejszych piosenek i ostatecznie sprawiła, że ​​znalazł miłość. I Still Believe to potężna, łamiąca serce książka o sile nieśmiertelnej miłości i nieśmiertelnej wiary.

Oprócz książek, napisał piosenki

Chrześcijański artysta nagrywający Jeremy Camp napisał piosenki, które dotknęły milionów istnień ludzkich. Niestety jego teksty ukazują złamane serce i wypróbowaną i przywróconą wiarę. Powstał film Wierzę w Ciebie, w którym Jeremy opowiada niezwykłą historię kryjącą się za nagradzanymi tekstami z niezachwianą otwartością i emocjami. Pochyla się nad zagadnieniami od zubożałego dzieciństwa, zbuntowanych nastoletnich lat i duchowego przebudzenia. Podróż, która potem nastąpiła rozpaliła wiarę Jeremy’ego, zainspirowała i utorowała niektóre z jego najpopularniejszych piosenek. Była to droga do drugiej szansy na kochanie się z drugą żoną Adrienne. Ten traktat jest koniecznością dla fanów Jeremy Camp na całym świecie i jest inspirującą, zachęcającą lekturą dla każdego. Podobnie jak I still belive: A Memoir ebook wciąga i inspiruje. Niestety ten, kto kiedykolwiek doświadczył straty, będzie niezwykle potrzebował jego tekstów.

 

PDF - CZYTAJ ONLINE

I Still Believe: A Memoir – Jeremy Camp

ładowanie ebooka...

I Still Believe: A Memoir – Jeremy Camp


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Tu byłem. Tony Halik – Mirosław Wlekły

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona