Inni mają lepiej – Krystyna Mirek

Inni mają lepiej – Krystyna Mirek

Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Krystyna Mirek Inni mają lepiej pdf epub mobi?

Trzej przyjaciele – Zuza, Jagoda i Natalia. Jagoda jest kobietą odnoszącą sukcesy – szczupłą, piękną, matką trójki dobrych dzieci. Z miłym mężem, wygodnym domem i własnymi pieniędzmi w pakiecie. A także te fantastyczne ciasta, które sam pieczę. Zuza mieszka ze swoim chorym ojcem i 5-letnią córką Marysią. Chociaż wciąż jest sama, bardzo tęskni za miłością. Cały czas twierdzi, że inni mają lepiej ebook. Natalia żyje w nieudanym związku z Jakubem i ciągle powtarza, że ten pech to nie mój dług. Wspólnie wychowują córkę Lilkę. Jeśli jeden z nich zaproponuje wspólny weekend w górach, nikt nie wie, jak wiele się zmieni.

Książka pełna realizmu

Czy podróż okaże się hitem i spełni wszystkie pokładane w niej nadzieje? Książka inni mają lepiej ebook zawiera niektóre realia życia: „Niepotrzebnie żałujemy błędów. Ponieważ sprawiają, że jesteśmy mądrzejsi i silniejsi”. „Nie warto skupiać się na usterkach, ale raczej oceniać to, co już mamy”. „Życie nie zawsze jest idealne i może nie zawsze sprostać naszym oczekiwaniom, ale kluczem do sukcesu jest umiejętność korzystania z codziennej biżuterii”. Moja prywatna definicja szczęścia składa się następująco: kawa, coś słodkiego, coś żółtego i biedronka. Czy możesz? Możesz. Przyjaźń to niezwykle cenny prezent, którego warto szukać na każdym etapie życia. Książka z mądrą, ponadczasową i wartościową fabułą. Pełna nadziei, uczuć i emocji.

Czy opłaca się czytać książki?

Książka inni mają lepiej ebook jest idealna dla każdego, kto uważa, że ​​trawa u sąsiadów jest zawsze bardziej zielona. Opłaca się być wrażliwym i otwartym na innych ludzi. Ponieważ nawet jeśli przyzwoitość nie zawsze się opłaca, prędzej czy później wraca do nas z podwójną siłą. Bądźmy ze sobą szczęśliwi i dobrzy. Jest później niż się wydaje nawet po seansie filmowym. Wspaniale jest na chwilę bezkarnie wpatrywać się w chmury, chodzić boso po polu, podziwiać starannie ułożone snopy, robić zdjęcia pszczół w lawendzie, a przede wszystkim słuchać ciszy, która płynie tylko z odgłosów natury jest przerwany. W takich okolicznościach rozmowa z bliskimi jest inna, powietrze pachnie inaczej, a obiad smakuje inaczej. Zmysły nie tylko wyostrzają, ale także koją ciało i przekształconą głowę.

Original title Krystyna Mirek
PDF - CZYTAJ ONLINE

Inni mają lepiej – Krystyna Mirek

ładowanie ebooka...

Inni mają lepiej – Krystyna Mirek


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dwie drogi – K. A. Figaro
365 dni – Blanka Lipińska
Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2
Ciche dni – Abbie Greaves
Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska
Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti
Tajemnice hoteli Dubaju – Marcin Margielewski
Ten dzień – Blanka Lipińska
Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona