Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk

Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk

Katarzyna Berenika Miszczuk352 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Ja cię kocham, a ty miau Katarzyna Berenika Miszczuk pdf epub mobi?

Ebook Ja cię kocham, a ty miau to szalona komedia kryminalna. Illustrator Ala ma kota o imieniu Lord. Znudzony niskim życiem, dżentelmen postanawia odwieść ukochanego właściciela narzeczonego i wziąć rzeczy w swoje łapy. Za niewielką zachętą Ala udaje się do rezydencji na odludziu z innymi artystami. Jego właściciel, pan Stefan, postanowił sfinansować wyjątkowe stypendium. Twórca wybrany przez założyciela ma możliwość zostać spadkobiercą pana Stefana. Rywalizacja o jego przysługę jest trudna i wymaga czegoś jak sztuka sięgania gwiazd. Tak gwałtowny, że pewnego dnia w salonie znaleziono ciało jednego z artystów. Czy dżentelmen uratuje swoją żonę? Ta książka jest tak kocia, że nie mogłaby być, gdyby nie była pokryta futrem. Podczas gdy jego żona próbuje sprostać wyzwaniom, ten mały Dodger z kanałami wentylacyjnymi porusza się po domu, jednocześnie dyskretnie sabotując prace innych artystów. Jest niezwykle ciekawy, ale także świetny obserwator i tylko on widzi, co naprawdę dzieje się w tym dziwnym miejscu.

Zaskakująca fabuła powieści

Narratorem jest manierystyczny, narcystyczny i ciekawy Lord Lord. Obserwuje i obserwuje ludzi wokół niego z wysokości swoich 4 łap, komentuje, obserwuje i zapewnia, że ​​Jego Wysokość nie zostanie ranny. Chociaż inne postacie są raczej płaskie i płaskie, krzykliwy władca nadrabia wszystkie swoje wady. Historia jest szybka i dynamiczna. Powieść została zaprojektowana w taki sposób, aby czytelnik mógł się nią cieszyć. Kryminalna nić jest dość słaba, prosta i liniowa, ale równoważy lekkość i humor, który dociera do serc wszystkich miłośników zwierząt i nie tylko. Z przyjemnością usłyszałem Kocham cię, a ty miau ebook. Leszek Filipowicz świetnie spisał się jako redaktor i umiejętnie modulował głos, aby wzmocnić charakterystyczną, lekko znudzoną i dobrze wychowaną narrację kota. Brawo! Ten artykuł jest idealny na przerwę między cięższą literaturą i jako środek poprawiający nastrój w zły dzień. Jeśli szukasz książki, która poprawi Ci humor – wybierz najnowszą powieść Katarzyny Weroniki Miszczuk – nie rozczarujesz się!

Polski autor dobry autor

Katarzyna Weronika Miszczuk jest wyjątkową pisarką, która sprawdziła się już w wielu różnych trendach w literaturze. Jest jak cudotwórczyni. To, czego dotykasz, jest naprawdę wspaniałe i niezapomniane. Naprawdę doceniam jej pracę i wiernie czekam na jej kolejne powieści. Bohaterem najnowszej powieści Katarzyny Weroniki Miszczuk, komedii kryminalnej jest … kot. Kot jest arystokratą o imieniu Sir i niezmiernie kocha swoją żonę, malarz Alice. Nie lubi swoich partnerów, co daje im poczucie. Natomiast Kiedy zapraszają Alice do posiadłości zamożnego ekscentryka, który zorganizował konkurs dla młodych artystów, zabiera kota ze sobą. Kocham cię, a ty miau ebook to cudownie napisana, śmieszna komedia kryminalna, którą czyta się jednym tchem i przerywa śmiechem. Katarzyna Weronika Miszczuk ma wyjątkowo plastikowy długopis, a jej opowieści wymagają filmowania. Książka ta przelana na ekran telewizora mogłaby się sprawdzić niczym Garfield. Z tym, że aby do ego doszło, trzeba mieć duże pokłady gotówki.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk

ładowanie ebooka...

Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Pacjentka – Alex Michaelides
Pokaż mi – Marcel Moss
Gorzej niż Martwy – C. Harris
Niespokojna krew – Robert Galbraith
Przekręt – Paulina Świst
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
Ekstradycja – Remigiusz Mróz
Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński
Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst
Zatruty ogród – Alex Marwood
Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner
O krok za daleko – Harlan Coben

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona