Jak nie dać sobą manipulować – Christel Petitcollin

Jak nie dać sobą manipulować – Christel Petitcollin

Christel Petitcollin240 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Jak nie dać sobą manipulować Christel Petitcollin pdf epub mobi?

Kolejny przewodnik autora bestsellera „Jak myśleć mniej”. Każdy z nas może stać się ofiarą manipulatora, szczególnie osób nadpobudliwych psychicznie, takich jak ty. Być może już zauważyłeś, że w pobliżu jest osoba, która próbuje cię skrzywdzić? Czasami trudno jest odróżnić oczywistą życzliwość od manipulacji. Na szczęście ebook Jak nie dać sobą manipulować pomaga rozpoznać toksycznych ludzi wokół ciebie i uwolnić się od ich kontroli. Manipulowanie z innymi jest zarówno przerażające, jak i fascynujące. Nie co więcej w tym temacie dowiesz się także w książce „Dwa psy przeżyły„. Może przybierać różne formy: od szantażu emocjonalnego w rodzinie lub w pracy, do dominacji osoby w związku, do nadmiernego poddania się silnemu wpływowi przyjaciela.

Psychologiczny punkt widzenia

Na każdym etapie naszego życia poznamy ludzi, którzy chcą nas wykorzystać do osiągnięcia własnych celów. Ich techniki – zarówno proste, jak i wyrafinowane – są niezwykle skuteczne, dlatego wiele osób żyje w toksycznych związkach, nie wiedząc o tym. Czy czujesz się niespokojny, zestresowany i zdezorientowany? Możliwe, że gdzieś obok ciebie znajduje się manipulator, który pozbawia cię pozytywnej energii. Ebook jak nie dać sobą manipulować oparta jest na historii ofiary manipulacji i ma na celu ochronę i ochronę twojej intelektualnej niezależności. Naucz się rozpoznawać manipulatorów, rozszyfrowywać myśli psychopatyczne i opracowywać strategie, które pomogą ci radzić sobie z nieprzyjaznymi ludźmi. Pamiętaj, że twoje zdrowie i komfort psychiczny muszą być najważniejsze!

Życiowy problem i przyziemne rozwiązania

Jak często poddajemy się manipulacji, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Sedno całej sprawie manipulacji wyjaśnia ebook Jak nie dać sobą manipulować. Christel ma do czynienia z ofiarami manipulacji psychicznych od bardzo dawna i czasami po wielu latach spotyka swoich byłych klientów. Często ludzie są kierowani sercem i wpadają w pułapkę innego manipulatora. W książce znajdziemy uzasadnienie, dlaczego im bardziej inteligentni ludzie są bardziej podatni na manipulacje. I wydaje się, że inteligentna osoba powinna być w stanie uniknąć takich sytuacji. Przeciwnie, autorka mówi nam wszystko, co wie o manipulatorach. Jak to robimy wolne od ich wpływu, kiedy dowiemy się, kim naprawdę są, co, jak i dlaczego to robią. Przyjaciele najczęściej nas upokarzają np. w czasie szkoły ukradli nam coś, zawstydzili się przed innymi studentami lub drażnili nas. Obecnie manipulatorzy mogą wyrządzić znacznie większe szkody niż 20 lub 30 lat temu.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Jak nie dać sobą manipulować – Christel Petitcollin

ładowanie ebooka...

Jak nie dać sobą manipulować – Christel Petitcollin


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Jak przestać się bać – Ellen Hendriksen

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona