Jak przestać się bać – Ellen Hendriksen

Jak przestać się bać – Ellen Hendriksen

Ellen Hendriksen368 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Jak przestać się bać Ellen Hendriksen pdf mobi epub?

Praca ze strachem to proces. Świetnie pokazuje to książka ebook Jak przestać się bać. Możesz być super-naprzód przez pół roku, a potem w żadnym momencie i bez wyraźnego powodu jest taki moment, że otulasz się burrito i absolutnie boisz się zakupów na jutrzejszy obiad. Jak mogę to zakończyć? Jak przestać się bać? Najlepiej udać się do terapeuty, jest to najłatwiejsze i najbezpieczniejsze. Ale jest dla mnie jasne, że nie każdy może być przygotowany na taki krok. Na przykład nie byłem. To jest książka o własnej osobowości, o naszych mocnych i słabych stronach. Zupełnie różni się od książki Czarny świt. Żniwiarz, co jest z resztą jasne. Literatura dla młodzieży to nie książki rozwojowe.

Wizyta u terapeuty

Pamiętam, jak wybiegałem z gabinetu psychoterapeuty, kiedy zrozumiałem, co tak naprawdę się ze mną dzieje. Nie chciałem w to wierzyć, ale byłem przekonany, że prawda została w końcu odkryta. Bałem się wielu rzeczy, a strach był tak silny, że nie mogłem dłużej normalnie funkcjonować. Pozbyłem się tego, pracując nad sobą i czytając to, o czym wspomnę później. Wcześniej musiałem zadać sobie ważne pytanie: czego się boję? Co naprawdę sprawia, że ​​nie śpię w nocy? Na te i inne pytania odpowiada ebook Jak przestać się bać. Aby przestać się bać, musiałem dojść do sedna problemu. Niektórzy boją się zmieniać pracę. Dlaczego? Ponieważ w nowym nie musi być lepiej. Szef może być gorszy, a ludzie mniej przyjaźni.

Książka o prawdziwej ludzkiej naturze

Niektórzy, jak ja, boją się realizować projekty, ponieważ wtedy będziesz musiał ponownie znaleźć nowe wyzwania, a wraz z wiekiem trudniej będzie znaleźć ciekawe lub wymagające. Inni boją się coś zrobić, bo co ludzie powiedzą? Opinie ludzi o nas mogą być druzgocące, niesprawiedliwe i trudne do zniesienia. Cały skomplikowany proces wyjaśnia nam ebook Jak przestać się bać. Chyba że istnieje nasze poczucie wartości. Dokładnie. Nie wystarczy rozpoznać, czego się boimy. Musisz także zadać sobie pytanie, dlaczego. Jedną z rzeczy, nad którymi musiałem pracować, było moje podejście do ludzi. Zarówno tych w świecie rzeczywistym jak i w przestrzeni filmów online CDA HD. Po prostu nie mogłem tego znieść, jeśli ktoś mnie nie lubi.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Jak przestać się bać – Ellen Hendriksen

ładowanie ebooka...

Jak przestać się bać – Ellen Hendriksen


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Jak nie dać sobą manipulować – Christel Petitcollin

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona