Jest krew – Stephen King

Jest krew – Stephen King

Stephen King512 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Jest Krew Stephen King pdf mobi epub?

Świat podczas pandemii każdego dnia spotyka strach. Nie ma witryny z wiadomościami bez złych wiadomości. Bombardowani statystykami, negocjacjami i przepisami uciekalibyśmy tak daleko, jak to możliwe. Stephen King przybywa na ratunek. Jest krew ebook to prorocze wizje świata pełnego dobrych ludzi, którzy nagle ogarnia strach. Natomiast on sam wypełnia się jak wirus. Książka składa się z czterech mikro opowieści. W okładce śledzimy Holly Gibney, znaną z trylogii o Billu Hodgesu i Outsider. I tym razem sama zmierzy się ze swoimi lękami! W zamian „Telefon pana Harrigana” to odświeżająca historia męskiej przyjaźni, której niczego nie przerywa, może nawet śmierci… „Życie Chucka” to opowieść o wielu twarzach. „Rat” to gorzka opowieść o niespełnionym pisarzu pochłoniętym przez chore ambicje. Teraz staje przed wyzwaniem, w którym musi zmierzyć się z ciemną stroną swojej osobowości.

Premiera kolejnego horroru

W telefonie pana Harrigana horror patrzy na miłość ojca i męską przyjaźń. Rozmowy pełne empatii, zrozumienia, pogłębiania relacji. Strach wchodzi do drzwi i nie pyta, czy możesz. Historia Jest krew ebook zmieni się, gdy chłopiec da prezent bogatemu sąsiadowi, ponieważ bardzo go lubi. Harrigan jest najbogatszą osobą w mieście. Tytuł otworzy mu oczy na współczesny świat dlatego, że jest nowoczesny. Emerytowany bogacz będzie przewidywał wszystko, co teraz widzimy: falę fałszywych wiadomości, brudne gry od finansistów, technologię, która wymyka się nam z rąk. Jakby nikt nie był w stanie opisać zwykłego świata, trybu normalnego. Bardzo dobrze zna zło, ale potrafi także uchwycić piękno w swoich książkach. Nie pamiętam wielu takich urzekających opisów muzyki, synergii perkusistów i tancerzy. To był normalny dzień, nic nie wskazuje na to, że kapelusz uliczny wypełni się czymkolwiek innym niż banknoty. Perkusista przyspiesza, ludzie się zbierają, z tłumu wychodzi chłopiec i porywa dziewczynę. Ludzie proszą o bis.

Ebook na topie listy bestsellerów

King patrzy w przyszłość w tytułowej mikro opowieści. Na pierwszej stronie raport: „W styczniu 2021 r. Detektyw Ralph Anderson dostarczy małą wyściełaną kopertę swoim sąsiadom, Conradomowi. Rodzina Andersonów wybiera się na długie wakacje na Bahamach, skąd się spodziewają. Wracają w lutym i Conradowie zgodzili się odebrać pocztę do tego czasu, kiedy Ralph otwiera paczkę. Znajduje w środku kij o nazwie Jest krew ebook, co prawdopodobnie opiera się na starym dziennikarskim powiedzeniu „Jest krew, tam „referencje to reflektory”. Kończy się niepokojącym zdaniem: „Ta sprawa nieodwracalnie zmieniła sposób, w jaki Ralph Anderson postrzega rzeczywistość. Holly zapisała ostatnie słowa swojego raportu 19 grudnia 2020 roku. King ma 60 światowych bestsellerów. To jest legenda autora podobnie jak Prawa epidemii skąd się epidemie biorą i czemu wygasają. Natomiast jego powieści i opowiadania są fenomenalne. Ich hollywoodzkie pokazy nieustannie zaskakują zmiennością akcji, ponieważ całkowicie wycofują się w świat.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Jest krew – Stephen King

ładowanie ebooka...

Jest krew – Stephen King


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

NOS4A2 – Joe Hill

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona