Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska

Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska

Agnieszka Lingas-Łoniewska264 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Kolacja z Tiffanym Agnieszka Lingas-Łoniewska pdf epub mobi?

Komedie romantyczne to gówno, mówi Natalia Lisek. Ale Kolacja z Tiffanym ebook to sztos wszechczasów tak jak Żony gejów. Być może ma rację, ale ich życie zaczyna alarmować jednego z nich. Niespodzianka poluje tutaj Niespodzianka i śmiech walczą z emocjami! Natalia Lisek pochodzi z Wrocławia, nosi grube okulary i … hmm – delikatnie mówiąc, jest trochę rozproszona. Właśnie straciła pracę i robi wszystko, aby znaleźć nową – a jednocześnie udowadnia rodzicom, że chce żyć po swojemu i że nic jej nie będzie. Szczęście woli ludzi takich jak ona – jest inteligentna, błyskotliwa, pełna osobistego uroku i niezwykłych pomysłów. Wszystko to oznacza, że ​​chociaż często wpada w kłopoty, wciąż wychodzi!

Fachowa autorka spod Wrocławia

Agnieszka Lingas-Łoniewska fachowo prowadzi czytelników przez skomplikowaną intrygę, bawi, dotyka i ogłusza! Fabuła nierzadko zaskakuje. Chociażby wtedy gdy Natalia znajduje pracę u Macieja Garnickiego, wkracza w świat zamożnych klientów, śmiertelnie przystojnych mężczyzn, olśniewających klejnotów i … odważnych kradzieży! Aby nie spoilerować fabuły, należy ograniczyć przytaczanie faktów. Książka Kolacja z Tiffanym ebook niebawem będzie miała swoją premierę i wtedy wszystko się wyjaśni. Życia jej nie ułatwia fakt, że zdecydowanie między nią a Garnickim iskrzy i to tak solidnie. Tutaj nasuwa się mnóstwo pytań. Ale myślę, że to zasadnicze brzmi: czy będzie czas, by miłość ścigała tajemniczego złodzieja?

Powieść wszech czasów

Agnieszka Lingas-Łoniewska, wrocławska pisarka, nazwała swoich czytelników Dealerem Emocji. Autor ponad 30 bestsellerowych powieści w tym Kolacja z Tiffanym ebook, które stanowią elektryzującą mieszankę romansu, dramatu i sensacji. Zadebiutowała nie jedną powieścią podobnie jak Bonda. Od lat ma fanklub czytelniczy „Sekta Agnes”, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie z czytelnikami. Jest założycielką portalu „Let’s Read Polish Autorzy”, który promuje polską literaturę. Prowadzi stronę na Facebooku „Autor czyta” – tutaj publikuje recenzje innych książek. Uwielbia zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi własną kampanię Karma zamiast Kwiatka i na licznych spotkaniach autorskich

PDF - CZYTAJ ONLINE

Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska

ładowanie ebooka...

Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

365 dni – Blanka Lipińska
Ciche dni – Abbie Greaves
Inni mają lepiej – Krystyna Mirek
Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
Tajemnice hoteli Dubaju – Marcin Margielewski
Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2
Dwie drogi – K. A. Figaro
Ten dzień – Blanka Lipińska
Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley
Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona