Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska

Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska

Blanka Lipińska400 STRON
Twoja ocena: 0
8 1
what going on?

Gdzie pobrać ebook Kolejne 365 dni Blanka Lipińska pdf epub mobi?

Kolejne 365 dni ebook to kontynuacja bestsellerowej serii Blanki Lipińskiej o Laurie Biel, którą porwała głowa sycylijskiej mafii. Poprzednie książki 365 dni i Ten dzień sprzedały się w ponad 500 000 egzemplarzy. Ciężarna Laura zostaje zastrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, szef sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu – kogo powinien ocalić: swojego kochanka czy dziecka … Który wybór dokona Massimo? Czy życie będzie miało dla niego sens bez Laury? Czy będzie w stanie samotnie wychować jej syna? Miliony myśli wirują mu w głowie, ale żadne nie przynosi ulgi. Nie wie, jaki będzie los jego rodziny. Czyje 365 dni będziemy śledzić w trzeciej części sagi? Jeśli chcesz się oderwać od przygód Laury,  to polecamy książkę W górach szaleństwa. Na pewno nikt się nie zawiedzie czytając ten ciekawy ebook.

Przesyt erotyzmu w bestsellerowej serii

Powieść pełna erotyzmu i rewelacyjnych zwrotów akcji w porównaniu z najlepszymi na świecie 50 twarzy Greya podbiła serca polskich kobiet. Jeśli ktoś myśli, że Lipińskiej trudno będzie znów zaskoczyć czytelników, powinien zapiąć pasy, ponieważ Kolejne 365 dni ebook jest jak jazda kolejką górską! Trwa filmowanie do serii. Premierę filmu online już zaplanowano, ale nikt nie wie kiedy dokładnie powinniśmy się jej spodziewać. Po przeczytaniu pierwszej części chciałem więcej. Drugą dość szybko przełknąłem. Ale trzeci … Musieliśmy trochę poczekać na trzeci, ale da się to ogarnąć w dwa wieczory. Czytelnicy podczas czytania są zainteresowani zakończeniem całej pokręconej historii.

Co chciała osiągnąć Blanka Lipińska?

Spójrzmy prawdzie w oczy, Blanka Lipińska to zwyczajna kobieta, która chciała napisać książkę kolejne 365 dni ebook. Niestety nie jest profesorem na prestiżowym uniwersytecie z dziesięcioma tytułami przed jej imieniem. Ona po prostu chciała to napisać, czyli przelać na papier swoje myśli. Wielu sądzi, że dobrze się stało. Blanka wydała książkę, którą mimo wszystko wielu odbiorców chwali. To odskocznia od tego, co zwykle ludzie czytają. Jest to swoistego rodzaju przerwa od nudnych, szarych dni. Wielu przeczytało całą serię i nie żałują. Cała historia do kupienia jest w wielu księgarniach internetowych typu empik i od początku wydaje się trochę dziwna. Wszystko trzyma się razem, czyta szybko, możesz się śmiać, ruszać i złościć. I prawdopodobnie chodzi o książkę, by wzbudzić emocje. Wszystko tutaj jest pełne seksu, sztuczek, kłamstw.

Ocena 5.9 2312
PDF - CZYTAJ ONLINE

Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska

ładowanie ebooka...

Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti
Ciche dni – Abbie Greaves
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley
Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2
Dwie drogi – K. A. Figaro
365 dni – Blanka Lipińska
Inni mają lepiej – Krystyna Mirek
Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska
Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Zapomnij, że istniałem – Beata Majewska
Tajemnice hoteli Dubaju – Marcin Margielewski

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona