Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst

Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst

Jenny Blackhurst384 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Ktoś tu kłamie Jenny Blackhurst pdf epub mobi?

Minął rok, odkąd Eric Spencer zginął w tragicznym wypadku. Wydaje się, że nikt w Severn Oaks nie pamięta dramatycznego wydarzenia, które wstrząsnęło tą małą społecznością. Do czasu wydania Ktoś Tu Kłamie ebook. Jego autorka ogłasza, że ​​ujawnią, co naprawdę wydarzyło się na imprezie Halloween, na której Eryka … została zamordowana. Jest sześciu podejrzanych, a autor nagrania obiecuje zdemaskować mordercę w ostatnim. Ponieważ każdy kolejny podcast koncentruje się na innym podejrzanym, mieszkańcy Severn Oaks zaczynają się niepokoić, a panika wybucha, gdy jedna z wybranych osób umiera. Sceny niczym z książki Zapomnij, że istniałem. I co teraz? Uciekł? Czy ona jest winna? Czy jest w niebezpieczeństwie?

Młoda gwiazda bestsellera

Jenny Blackhurst, brytyjska pisarka, młoda gwiazda brytyjskiego thrillera. Dorastała w Shropshire, gdzie nadal mieszka ze swoim mężem i dziećmi. Jej pierwsza powieść How I Lost You sprzedała się w liczbie ponad 270 000 egzemplarzy, a jej druga książka, Before I Let You In, ma ponad 127 000 egzemplarzy. Ciekawe jak będzie z Ktoś Tu Kłamie ebook. Jako dziecko Blackhurst spędzał godziny czytając i opowiadając o kryminałach. Było więc jasne, że pisanie będzie pracą, którą zamierza wykonać w przyszłości. Jenny Blackhurst jest wyszkolonym psychologiem. W wolnych chwilach wspiera pracę straży pożarnej hrabstwa Shropshire.

Zakończenie warte wszystkiego

Teraz dochodzimy do końca. Nie, nie powiem, kto zabił lub zabił, ale może śmierć kobiety była wypadkiem. Aby się dowiedzieć, musisz go najpierw przeczytać i spróbować go odszyfrować, a następnie zmierzyć się z końcem. Zastanawiam się, czy możesz to zgadnąć, czy też będzie to tak szokujące dla ciebie, jak i dla mnie. W końcu Erica znów z nami rozmawia. W epilogu przedstawia życie w Severn Oaks, około dwa lata po jej śmierci. Krótko mówiąc, opowiada o losach bohaterów i zachęca ich do uczciwości, ponieważ prawda zawsze wychodzi na jaw. Myślę, że Ktoś Tu Kłamie ebook to pozycja obowiązkowa na liście miłośników dobrych kryminałów z top listy empiku. Fani Blackhursta nie muszą być zachęcani do czytania, ponieważ jeśli autor utrzymuje taki poziom w każdej książce, wiesz, że musisz go również przeczytać.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst

ładowanie ebooka...

Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zatruty ogród – Alex Marwood
Dylemat – B.A Paris
Niespokojna krew – Robert Galbraith
Gorzej niż Martwy – C. Harris
O krok za daleko – Harlan Coben
Pokaż mi – Marcel Moss
Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk
Lot 202 – Remigiusz Mróz
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
Przekręt – Paulina Świst
Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński
Sobowtóry – Mark Burnell

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona