Lot 202 – Remigiusz Mróz

Lot 202 – Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Lot 202 Remigiusz Mróz pdf epub mobi?

W środę 29 kwietnia Remigiusz Mróz poinformował czytelników, że wkrótce wyda kolejną książkę. Tym razem nowe wydanie ebook Lot 202 w twórczości autora będzie dość nowym projektem, który nie jest związany z poprzednią serią. Zwykły piątkowy wieczór w Nowej Hucie. Kamery monitorujące na skrzyżowaniu dwóch ulic rejestrują chłopca w wieku dwóch do piętnastu lat. W pliku nie ma przecznicy … Sześć lat później komisarz Agnieszka Oliwa znajduje ciało chłopca w Opolu. Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo w szczególnie dziwny sposób. W międzyczasie samolot startuje z premierem na pokładzie Okęcia. Regularny lot do Toronto trwa dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Szybko jednak okazuje się, że prawdopodobnie nigdy nie osiągnie celu … zaczyna się wyścig z czasem, a jedyną wskazówką jest chłopiec, który kiedyś zniknął na ulicach Krakowa.

Nowa książka Mroza

O czym jest nowa książka ebook Lot 202? Powieść przedstawia przypadek chłopca z Krakowa, który zaginął w nieznanych okolicznościach. Jego ciało znaleziono sześć lat po ostatniej chwili, kiedy mężczyzna został zauważony. Sprawą zajmuje się komisarz Agnieszka Oliwa z policji w Opolu. Wstępne wyniki wskazują, że chłopiec popełnił samobójstwo w noc, gdy zniknął. W tym samym czasie z warszawskiego lotniska startuje samolot, w którym lecą polscy oficerowie. Podróż do Kanady ma potrwać nieco ponad 9 godzin, ale wkrótce okazuje się, że samolot prawdopodobnie nigdy nie zakończy lotu w miejscu docelowym. Nieoczekiwanie trudny romans łączy samolot rządowy z chłopcem, którego ciało znaleziono po 6 latach. Jak sam autor ogłosił, nowa powieść Remigiusza Mroza będzie miała premierę za kilka tygodni podobnie jak książka Ja cię kocham, a ty miau. Można założyć, że tytuł będzie dostępny również w formie elektronicznej wkrótce po premierze, oprócz książki w tradycyjnej formie mobi, Epub lub PDF.

Kim jest autor?

Remigiusz Mróz jest jednym z najczęściej czytanych współczesnych polskich artystów. Niedawno pisarz znalazł się na liście najczęściej czytanych, zgodnie z ankietą Biblioteki Narodowej z 2019 r. Chociaż autor był jednym z piętnastu najczęściej czytanych przez kilka lat, w zeszłym roku skoczył na pierwsze miejsce. Olga Tokarczuk zajęła drugie miejsce, a Stephen King trzecie. Remigiusz Mróz ma między innymi kryminały, thriller, fikcję polityczną i kryminały historyczne w tym kryminał ebook Lot 202. Do cenionych czytelników należą cykl o Joannie Chyłce, trylogia Parabellum, pentalogia na Wiktor Forsta, dylemat o Damianie Wernerze, cykl o Sewerynie Zaorskim, cykl W Machtkreise, Trylogia Faroe. Możesz kupić nową książkę w sklepie Empik. Jeśli lubisz takie kryminały to ta pozycja jest właśnie dla Ciebie.

 

PDF - CZYTAJ ONLINE

Lot 202 – Remigiusz Mróz

ładowanie ebooka...

Lot 202 – Remigiusz Mróz


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk
Sobowtóry – Mark Burnell
Dylemat – B.A Paris
Pacjentka – Alex Michaelides
Na progu zła – Candlish Louise
Zatruty ogród – Alex Marwood
O krok za daleko – Harlan Coben
Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński
Pokaż mi – Marcel Moss
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
Ekstradycja – Remigiusz Mróz
Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona