Motyw ukryty Z archiwum profilera

Motyw ukryty Z archiwum profilera

Katarzyna Bonda, Bogdan Lach448 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać Motyw ukryty Z archiwum profilera Katarzyna Bonda Bogdan Lach pdf epub mobi ?

Ebook Motyw ukryty Z archiwum profilera to książka, którą należy bardzo uważnie przeczytać ”- mówi dr Bogdan Lach, psycholog śledczy i pierwszy psycholog w Polsce zajmujący się profilowaniem przestępczości. 20 maja książka ta oficjalnie stanie się premierą we wszystkich polskich księgarniach jak np. Tania Książka. Przestępstwa, sprawcy i ich ofiary to temat poruszany w tej książce. Z archiwów profilera Katarzyny Bondy i Bogdana Lacha, dzięki którym czytelnicy mogą dowiedzieć się więcej o pracy psychologa śledczego Bogdan Lach. Miałem przyjemność go przeczytać przed premierą i to jest naprawdę dobrze napisany reportaż.

Szokujące przestępstwa i prawdziwe historie

Autor bestsellerowej powieści kryminalnej Katarzyna Bonda i wybitny profiler Dr. Bogdan Lach przedstawia najciekawsze przypadki z archiwów policyjnego psychologa śledczego. Autorzy prowadzą czytelnika krok po kroku przez kolejne etapy poszukiwania sprawców przestępstwa w ebooku Motyw ukryty Z archiwum profilera. Znajdują dowody lub zbierają dane wiktymologiczne dlatego, że nie pojawiają się na pierwszy rzut oka. Ujawniają tajemnice pozornie zwyczajnych ludzi, którzy okazują się przestępcami. Dzięki umiejętnościom i pracy profilera winni są odpowiedzialni za popełnione przestępstwa. Natomiast profiler zaczyna od stworzenia mapy śmierci – to na niej określa miejsca, w których doszło do zbrodni, gdzie odnaleziono zwłoki ofiary, gdzie wystąpiły ślady.

Fascynujący kryminał

Czekałem na tę książkę Ebook Motyw ukryty Z archiwum profilera od wielu lat. Po premierze „Niedoskonałej zbrodni” i polskich morderców byłem głodny reportażu Katarzyny Bondy i wreszcie udało się to przeczytać. Mamy okazję przyjrzeć się bliżej przestępstwu, poznać jego kontekst, czyli przekonać się, że jego początek czasami sięga wielu lat. 19-letni Gutek próbował za wszelką cenę uniknąć ataku, zamykając się w różnych pokojach na rodzinnej posesji. Cała fabuła dalece odbiega od tej w Tajemnice hoteli Dubaju. Podczas polowania zabójca doznał jedenastu cięć i szesnastu cięć. Jego ciało znaleziono ze zmasakrowaną głową, połamanymi kończynami, połamanymi fragmentami warg i odciętymi ścięgnami nadgarstków. Ciało było związane folią, sznurkiem i taśmą na wysokości ust …

PDF - CZYTAJ ONLINE

Motyw ukryty Z archiwum profilera

ładowanie ebooka...

Motyw ukryty Z archiwum profilera


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza – Maria Mamczur

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona