Na progu zła – Candlish Louise

Na progu zła – Candlish Louise

Candlish Louise512 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Na progu zła Candlish Louise pdf epub mobi?

Na progu zła ebook w słoneczne styczniowe popołudnie na przedmieściach Londynu rodzina wprowadza się do domu, który właśnie kupili. I to wcale nie było na sprzedaż. Intrygująco zaplanowane intrygi, wspaniałe historie, tajemnice i szokujący finał. Autor wprowadza czytelnika w sam środek przerażającego prawdziwego koszmaru, w którym cały pozornie znany porządek świata natychmiast się rozpada. Kiedy Fiona Lawson, po powrocie z jednodniowej podróży, znajduje obcych przybywających do jej domu za milion funtów, jest przekonana, że ​​istnieje nieporozumienie. Gdzie poszły rzeczy jej rodziny? Nie może uwierzyć, że wszystkie jej rzeczy zniknęły w powietrzu. Zdesperowana dla nowych właścicieli, bezskutecznie próbuje dotrzeć do męża. Wszystko wskazuje na to, że Bram, z którym Fi jest oddzielona, ​​zniknął bez wiadomości, a jej synowie zniknęli razem z nim. Fiona próbuje kontrolować tę niewiarygodnie absurdalną sytuację jak w książce The Turn of the Screw i stopniowo odkrywa całą prawdę. Niestety tutaj sprawa toczy się niekorzystnie.

Fascynująca thriller wszech czasów

Powieść Louise Candlish Na progu zła ebook to fascynujący thriller psychologiczny o opętanych ludziach. Recenzenci podkreślają, że jest to alarmująco realistyczne, zaskakujące i głębokie serce. Przyciąga cię bez reszty i wypełnia, a oryginalna forma narracji przenika wszystko.
Fiona Lawson wraca z jednodniowej wycieczki. Kiedy jedzie do domu, zauważa, że ​​ktoś się do niego wprowadza. Na początku myśli, że to nieporozumienie. Chce to natychmiast wyjaśnić. Niestety szybko okazuje się, że wszystko jest prawdą. Próbuję się skontaktować z mężem. Ale bez powodzenia. Ponadto gdzieś zniknęły wszystkie jej rzeczy i dzieci. Jak sprzedał się dom? Czy dobrze znała swojego męża? Sprzedaż domu bez wiedzy jest teoretycznie niemożliwa. W praktyce jednak wszystko może się zdarzyć. Spotykamy bohaterkę książki, gdy cała historia jest opowiadana podczas podcastu „Ofiara”. Jednocześnie możemy ją poznać z perspektywy męża. Dwupiętrowa historia działała tutaj idealnie. Jak druga osoba, może zniszczyć życie przypadkowych ludzi.

Druga twarz bohatera

Bohater to doskonały przykład osoby, która spowodowała lawinę niepożądanych działań poprzez złą decyzję. Moim zdaniem jest on bardzo słabym człowiekiem. Łatwo dostosowuje się do sytuacji. Nie może się uchwycić i zrobić tego, co musi. Wszystko zaczyna się od jego problemu z alkoholem. Pojawia się w niewłaściwym czasie i w niewłaściwym miejscu. Niestety my również źle oceniamy Fione, która zamienia się z ofiary w tę samą osobę co jej mąż. Schemat książki jest znowu dość powszechny jak film Kraina Lodu. Prawie wszystko jest przewidywalne na progu zła ebook, ale niepełne. Dotyczy to samego końca. To nie jest wystarczająco jasne. Jest kilka pytań, na które niestety musimy sami odpowiedzieć. Wydaje się, że książka nie ma końca. Książka należy do kategorii thrillerów psychologicznych. Z pewnością jest lekki głód. Jednak długo nie czytałem dobrej historii kryminalnej, która może cię tak bardzo zaskoczyć. Natomiast wiele się dzieje i tak jest do końca. Chciałbym polecić.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Na progu zła – Candlish Louise

ładowanie ebooka...

Na progu zła – Candlish Louise


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński
Niespokojna krew – Robert Galbraith
Zatruty ogród – Alex Marwood
Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst
Wyrwa – Wojciech Chmielarz
Sobowtóry – Mark Burnell
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
Przekręt – Paulina Świst
Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk
Gorzej niż Martwy – C. Harris
Dylemat – B.A Paris
O krok za daleko – Harlan Coben

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona