Narzeczona – Kiera Cass

Narzeczona – Kiera Cass

Kiera Cass312 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Narzeczona Kiera Cass pdf mobi epub?

Nie mogłem się doczekać, aby przeczytać nową powieść Kiera Cass. Jestem jej fanem, odkąd przeczytałem serial „Selection”. Nie mogę się powstrzymać, ale uwielbiam zarówno styl autorki, jak i świat, który znów tworzy. Z łatwością pozwalam jej wziąć ją za rękę i pobiec korytarzem pałacowym królestwa, gdzie wydarzy się kolejna książka. Kampania Narzeczona ebook odbywa się w zamku w Koroanii. Tron zasiada teraz bardzo ładnie i dobry król Jameson. Dobrze rządzi swoim krajem i brakuje tylko jego żony dla pełnego szczęścia. Królowa, piękny ornament, który uzupełniałby jego królewski wizerunek. Jak nie dać sobą manipulować kiedy wszystko ją do tego zmusza? Od pewnego czasu spotyka różne panie dworskie, ale żadna z nich ostatecznie się do niego nie odwołuje.

Powieść godna uwagi

Lady Hollis, czyli tytułowa Narzeczona ebook jest obecną damą, która zyskała tymczasowe zainteresowanie króla. W ten sposób traktuje zamieszanie, które dzieje się obecnie w jej życiu. Do wszystkiego podchodzi z dystansem. Z jednej strony chce wykorzystać uwagę otaczającą króla, ponieważ prezenty lub komplementy są bardzo miłe. Z drugiej strony wie, że nie potrwa długo, zanim nie będzie bardzo wtrącał się w ten związek. Nie jest uważany za kogoś wyjątkowego, kto mógłby faktycznie zająć jego miejsce na tronie króla. Zdaje sobie sprawę, że jej zaletą jest wielkie gapienie i poczucie humoru, które wywołują uśmiech na twarzy króla. Niestety na tym kończą się jego zalety. Dziewczyna, która nie wie, o co chodzi, jest bardzo podekscytowana. Ma duże wsparcie ze strony swojej bliskiej przyjaciółki. Dziewczyna zaczyna uważnie monitorować jej relacje z królem. Co się z tym stanie? Musisz się przekonać.

Dobra książka na wieczory

Jeśli ktoś wydaje się nastolatkom trochę naiwny, powinien przekonać się, jak się mylą. Autor porusza wiele ważnych tematów, które są najbardziej aktualne dzisiaj. A fakt, że gra w pięknym zamku, jest dla mnie dużą zaletą. Główną postać Narzeczona ebook można porównać do zwykłego zbuntowanego nastolatka, trochę nieskazitelnego, zrelaksowanego, szalonego, który pewnego dnia ma szansę stać się kimś ważnym w państwie. Postanawia pójść tą drogą, chociaż konieczna jest transformacja w odpowiedzialną, mądrą kobietę. A wszystko w skąpanej książce. Jest też intryga, miłość, zdrada, przyjaźń, zaufanie i jej utrata, jest gniew i strach. Akcja niczym z paradokumentu Zdrady na platformie VOD, ale to nie koniec, bo to pierwsza część serii, na którą czekam. A co osiągniesz na tym stanowisku?

PDF - CZYTAJ ONLINE

Narzeczona – Kiera Cass

ładowanie ebooka...

Narzeczona – Kiera Cass


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Czarny świt. Żniwiarz – Paulina Hendel
Harleen. Harley Quinn. Tom 1 – Stjepan Sejić
Czerwone Zwoje Magii
Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona