Nie mój dług – Kinga Litkowiec

Nie mój dług – Kinga Litkowiec

Kinga Litkowiec380 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Nie mój dług Kinga Litkowiec pdf epub mobi?

Istnieje wiele książek z nitką długu. Niektóre kochasz, inne po prostu lubią i nienawidzą niektórych. Na dłuższą metę przekonałem się, że nie zawsze chodzi o wyjątkową oryginalność, to po prostu „to coś” lub sposób napisania książki Nie mój dług ebook. I bohaterowie niczym jak Grzeszny doktor. Jeśli czytelnik nie odczuwa tej chemii z postaciami, trudno odnieść sukces. W przypadku książki Kingi Litkowiec spisał się najlepiej. Do tego stopnia, że ​​„Not my długów” pojawia się z moim logo na okładce. Myślę, że ta książka podniosła poprzeczkę po swoim debiucie. Autor dał mi możliwość przeczytania tekstu na długo przed premierą i zasugerowania kilku szczegółów. Historia szybko mnie podnieciła. Jak było?

Na czym zależało autorowi?

Wpis był plusem, ponieważ zostaliśmy zaangażowani. Autorowi nie zależy na długim wprowadzeniu i opisie „jak straszna jest mafia”. Po prostu nam to pokazuje. Oczywiście książka Nie mój dług ebook początkowo skupia się na mrocznym romansie, ale te akcenty mafijne są również ładnie podkreślone. Mamy tajemnicze spotkania, narkotyki, morderstwa. Wszystko to jest zgodne z ogólnym wizerunkiem mafii dominującej w tego rodzaju książkach. Relacje między głównymi bohaterami są jak opóźniona bomba detonująca. Cały czas odczuwamy podekscytowanie, nerwy i oczekiwania. Moment wybuchu jest punktem zwrotnym w odczuciach głównych bohaterów i kwestionowaniem szczęśliwego zakończenia. Tym razem Kinga postanowiła bawić się uczuciami czytelników i okazało się to świetne.

Erotyka godna przeczytania

Lubiłem Liama ​​i jakoś poznałem Jessikę. Podobało mi się, że dziewczyna nie była całkowicie przestraszona, szara myszka. Sceny seksu są zdecydowanie odważne i wykraczają poza normy klasycznego romantyzmu. Książka Nie mój dług ebook jest dobrą propozycją dla tych, którzy chcą przeczytać coś ostrzejszego. „Nie moja wina” to nie tylko dwie główne postacie, ale także bardzo interesujące postacie wtórne. Przeczytałem wszystko bardzo szybko i bardzo dobrze to pamiętam. To jest pozycja lepsza niż 365 dni. Aby wzbudzić twoją ciekawość, powiem, że znam już kolejny tom tej serii lub „Nowy system” … i tam więcej się wydarzy. Chciałbym polecić!

PDF - CZYTAJ ONLINE

Nie mój dług – Kinga Litkowiec

ładowanie ebooka...

Nie mój dług – Kinga Litkowiec


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ciche dni – Abbie Greaves
Tajemnice hoteli Dubaju – Marcin Margielewski
Inni mają lepiej – Krystyna Mirek
365 dni – Blanka Lipińska
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti
Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2
Ten dzień – Blanka Lipińska
Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska
Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska
Dwie drogi – K. A. Figaro
Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona