O krok za daleko – Harlan Coben

O krok za daleko – Harlan Coben

Harlan Coben448 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook O krok za daleko Harlan Coben pdf mobi epub?

Harlan Coben jest jednym z najczęściej czytanych autorów kryminałów i thrillerów tak samo jak autor kryminału Lot 202. Fani gatunku z niecierpliwością czekają na dalszą historię. Jego następna książka ebook O Krok za Daleko, trafiła w tym roku na półki księgarń. Bohaterem tej historii jest Simon Green, bogaty, uporządkowany i pozornie szczęśliwy człowiek. Niestety dotknął go problem, który prawie doprowadza go do szaleństwa. Przez długi czas szukał swojej córki Paige, która po studiach uzależniła się od narkotyków i zniknęła.

Po chwili, gdy udaje mu się ją znaleźć, jej przyjaciel Aaron staje mu na drodze. Dwóch mężczyzn zostaje skonfrontowanych, a jego córka znika bez wiadomości. Jednak Simon się nie poddaje. Sytuacja komplikuje się, gdy policja znajduje martwego Aarona. Paige znika, a na nią spada podejrzenie zabójstwa chłopca. Simon podąża za nowym przykładem, tym razem wśród dilerów narkotyków. Niestety jego żona zostaje tam zastrzelona i zapada w śpiączkę. To jednak dopiero początek przeciwności, których Simon spodziewa się znaleźć swoją córkę i odkryć prawdę.

Historia, która pochłania

Coben tworzy kolejną historię O krok za daleko ebook, która całkowicie pochłania czytelnika. Nie jestem pewien, o co chodzi z tym zjawiskiem, ponieważ jest to naprawdę prosta, nieco schematyczna historia. Autor nie utrudnia nadmiernych opisów lub tworzenia szczegółowych postaci bohaterów. Choć trzeba przyznać, że tym razem postacie są bardzo fascynujące i bardzo różne pod względem pochodzenia, przekonań lub tajemnic, które kryją. Wszystkie jego książki są czytane szybko, ponieważ autor wprowadza głównie najważniejsze elementy, które tylko rozwijają historię. Podczas akcji wyróżnia tylko najważniejsze wydarzenia z przeszłości bohaterów i tylko te, które wpływają na rozwiązania historii. Tym razem chodzi o tajemniczą sektę i dzieci jej przywódcy rozrzucone po Ameryce. Nie wylewa przysłowiowej wody, a każda czytana strona ma wpływ na wydarzenia. Autor całą historię nasycił nie tylko szybką akcją, ale także bardzo zarysowaną brutalnością, która nie była znakiem rozpoznawczym jego twórczości.

Kompozycja powieści

O krok za daleko ebook to opowieść, która nie wykracza poza gatunek, choć autor zawiera przeszłe tajemnice działania, problemy rodzinne, narkotyki, sektę i szereg okrutnych przestępstw. Jak przystało na Cobena, ta książka uzależnia i kończy się doskonałym, zadowalającym zawieszeniem. Historia nowej książki Cobena opiera się w dużej mierze na szybkich dialogach bez dodatkowych ozdób lub skomplikowanego języka. Pod tym względem historia Simona Greene’a wydaje się być doskonałą bazą dla serialu kryminalnego z elementami szaleństwa Quentina Tarantino prosto z „Once Upon a Time … in Hollywood”. Nie spodziewam się, że „One Step Too Far” znajdzie się na liście najlepszych książek roku 2020, ale prawdopodobnie będą czytelnicy wakacji, którzy zdecydują się zabrać tę pracę w podróż. A potem nie popełnią absolutnie żadnego błędu.

PDF - CZYTAJ ONLINE

O krok za daleko – Harlan Coben

ładowanie ebooka...

O krok za daleko – Harlan Coben


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Lot 202 – Remigiusz Mróz
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
Pokaż mi – Marcel Moss
Ekstradycja – Remigiusz Mróz
Pacjentka – Alex Michaelides
Sobowtóry – Mark Burnell
Dylemat – B.A Paris
Niespokojna krew – Robert Galbraith
Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk
Na progu zła – Candlish Louise
Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński
Gorzej niż Martwy – C. Harris

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona