Pacjentka – Alex Michaelides

Pacjentka – Alex Michaelides

Alex Michaelides402 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Pacjentka Alex Michaelides pdf epub mobi?

Pacjentka ebook to najbardziej wyczekiwany thriller psychologiczny 2019 roku. Znana malarz i fotografka mody Alicia Berenson prowadzi życie, którego wszyscy mogliby pozazdrościć. Pewnego wieczoru, kiedy jej mąż Gabriel wrócił do domu, Alicia pięciokrotnie postrzeliła mu w głowę. W tym momencie kobieta przestaje mówić. Nikt inny nie wie, co stało się tamtej nocy. W końcu idzie do zamkniętego ośrodka psychiatrycznego Grove. Pewnego dnia terapeuta Theo Faber zaczyna pracę w tym ośrodku. Zafascynowany postacią Alicji i jej historią, Theo robi wszystko, co w jego mocy, aby dotrzeć do pacjenta i otworzyć ją przed nim. Chce również rozwiązać tajemnicę śmierci Gabriela. Spotkając się z pacjentem, psychoterapeuta nieoczekiwanie znajduje coraz więcej podobieństw w swoim losie na progu zła. Gdzie zabiorą go twoje rozmowy i co się stanie, kiedy Alicia wreszcie przemówi?

Co mówią fani thrillerów?

Nie chcę być nieskromny, ale czułem się gotowy pomóc Alicji Berenson bohaterce Pacjentka ebook. Jestem psychoterapeutą sądowym, przyzwyczajonym do pracy z najbardziej zniszczonymi i bezbronnymi przedstawicielami społeczeństwa. I w historii Alicji było coś, co dotknęło mojego osobistego sznurka – od początku czułem dla niej empatię. „Perfect Thriller”, „Demanding Thriller” – opisy można znaleźć na okładce. Czasami po takiej zachęcie, kiedy nasz apetyt na czytanie jest bardzo podekscytowany, pojawia się rozczarowanie. Okazuje się, że książka nie jest idealna, często czujemy się trochę niezadowoleni. Na szczęście tak nie jest w przypadku „Pacjenta”. To genialny thriller, który czytam z zapartym tchem. To książka, od której nie mogłam się oderwać, a na końcu dosłownie położyła mnie na fotelu.

Książka jak terapia

Dlaczego Alicia milczy? Czy ktoś jest zainteresowany? Kto chce ukryć prawdę? Co jest wreszcie prawdą w tej mylącej historii? Alex Michaelides napisał powieść Pacjentka ebook, którą czyta się jednym tchem. Nie zgadłem końca, choć spodziewałem się wielu wersji wydarzeń. To tylko dowodzi kunsztu i świetnego pomysłu autora. Są złe, przeciętne, dobre i fantastyczne książki. Do równie dobrych należą te autorstwa A.J Finn. Z pewnością należy to do ostatniej z tych kategorii. Zapewniam cię, że nie zawiedziesz się czytając tę ​​powieść. Aby jeszcze bardziej rozbudzić ciekawość i zachęcić do sięgnięcia po ten fenomenalny debiut, zdradzę, że historia opisana w książce wcale nie zaczyna się od morderstwa. Chronologicznie wszystko zaczyna się – jak zawsze – trywialnością. Fakt, że ktoś nie przeczytał twojego e-maila.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Pacjentka – Alex Michaelides

ładowanie ebooka...

Pacjentka – Alex Michaelides


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Gorzej niż Martwy – C. Harris
Wyrwa – Wojciech Chmielarz
Przekręt – Paulina Świst
Dylemat – B.A Paris
Zatruty ogród – Alex Marwood
Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner
Na progu zła – Candlish Louise
Lot 202 – Remigiusz Mróz
Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński
Sobowtóry – Mark Burnell
Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk
Pokaż mi – Marcel Moss

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona