Pokaż mi – Marcel Moss

Pokaż mi – Marcel Moss

Marcel Moss
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Pokaż mi Marcel Moss pdf epub mobi?

Marcel Moss to pseudonim tajemniczego autora profilu spowiedzi. Jego książki „Nie odpowiadaj” i „Nie patrz” zdobyły listy bestsellerów i sprowokowały czytelników i użytkowników Internetu do zażartych dyskusji na temat ważnych problemów społecznych, takich jak przemoc fizyczna i psychiczna, „nienawiść” w Internecie lub samotność i anonimowość w Internecie. Łukasz ma stabilną i dobrze płatną pracę, kochającą pannę młodą i spokojne życie. Pewnego dnia jednak stwierdza, że inni mają lepiej. Kolega zachęca go do zainstalowania aplikacji Pokaż mi ebook, która ma zbierać punkty za wykonywanie różnych, często erotycznych, zadań. Wszystko po to, by spotkać królową i zdobyć pierwsze miejsce.

Kim jest główny bohater?

Jego życie rumieni się z dnia na dzień, a nawet zbyt mocno. Jego nowy szef nie tylko się nim opiekuje, ale jest zmuszony robić coraz więcej niebezpiecznych rzeczy, dopóki nie będzie mógł zrezygnować. Kim jest królowa i jaki jest plan? Czy Łukasz naprawdę odczuwał taki dreszczyk emocji w swoim życiu? Szczery? Po przeczytaniu tej książki nie mogłem zasnąć. Jest to tak niepokojące, że można je łatwo napisać w „Dla osób o silnych nerwach”. W tej książce Pokaż mi ebook prawdopodobnie znajdziesz wszystkie możliwe ciemne strony ludzi i Internetu. To może być coś idealnego dla samotnych ludzi.

Thriller psychologiczny bestsellerem

Historia w ebooku Pokaż mi jest ekscytująca i pozwala nam poczuć adrenalinę i strach. Wydarzenia sprzed 20 lat, które były widziane oczami dziecka, głęboko mnie poruszyły, ale wydarzenia z dnia dzisiejszego również przyprawiły mnie o zawrót głowy! Przyznaję, że głównie miałem problemy z chronologią. Dopiero na końcu wszystko zostało wyjaśnione i złożone, ale nie przeszkodziło mi to zorientować się w fabule. Kryminał jest wciągający niczym serie Remigiusza Mroza. Nie wiem, jak ocenić tę książkę, ponieważ po przeczytaniu jej czuję się trochę nieswojo. Jest tak niepokojąca i mroczna, ale z drugiej strony jest to naprawdę świetny thriller psychologiczny.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Pokaż mi – Marcel Moss

ładowanie ebooka...

Pokaż mi – Marcel Moss


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst
Wyrwa – Wojciech Chmielarz
Niespokojna krew – Robert Galbraith
Lot 202 – Remigiusz Mróz
O krok za daleko – Harlan Coben
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner
Ekstradycja – Remigiusz Mróz
Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk
Na progu zła – Candlish Louise
Dylemat – B.A Paris
Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona