Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają

Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają

Adam Kucharski352 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Prawa epidemii Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają pdf epub mobi?

Książka Prawa epidemii Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają ebook na bardzo aktualny temat. Dzięki temu dowiemy się, w jaki sposób epidemie powstają, przenoszą się i biegają. Nie chodzi jednak tylko o choroby zakaźne. Okazuje się, że te same zasady dotyczą treści internetowych, złośliwego oprogramowania, przemocy, finansów, pomysłów, przemocy lub kultury. Ta książka jest prawdziwą kopalnią wiedzy o otaczającym świecie i prawach, które nim rządzą. Autor jest członkiem TED i pracuje nad epidemiami na świecie, w tym wirusami Ebola i Zika. Jest zdecydowanie zaznajomiony z tym tematem i może przekazać swoją wiedzę w sposób zrozumiały dla przeciętnego czytelnika. Jeśli jednak polegasz na rozmownym stylu i humorystycznych dodatkach, nie znajdziesz go tutaj. Książka jest dobrze przeczytana, ale wymaga trochę uwagi. Obejmuje wiele tematów, które dotyczą nas bezpośrednio. Rozdziały na temat zachowań społecznych (i jak!) A treści internetowe najbardziej się podobały.

Koronawirus w bestsellerach

Autor analizuje nawet zjawisko samobójstwa, które z pewnością może mieć cechy zakaźne. Z tego powodu istnieją specjalne wytyczne WHO dotyczące odpowiedzialnego zgłaszania przypadków popełnienia samobójstwa. Niestety media nie zawsze tego przestrzegają, więc na przykład liczba samobójstw wzrosła o 10% po śmierci Robina Williamsa. W książce Prawa epidemii Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają ebook znajdujemy podobne analizy dotyczące ochrony danych online, fałszywych wiadomości, memów, wyzwań internetowych i wpływowych osób. Myślę, że będzie to interesująca lektura dla wszystkich miłośników literatury popularno-naukowej, którzy lubią zdobywać nową wiedzę i starają się lepiej zrozumieć otaczający ich świat. Trzymałbym się chaotycznego wyboru treści w rozdziałach, ale ogólnie warto się z nimi zapoznać, szczególnie w obecnej sytuacji. Jest to zupełnie inna pozycja niż chociażby Harleen Harley Quinn Tom 1 Ta pozycja będzie o wiele ciekawszą pozycją dla młodzieży w czasach koronaferii niż tom o wirusie.

Autor trafił w punkt

16 marca minister zdrowia Łukasz Szumowski ogłosił, że liczba pacjentów z koronawirusem może osiągnąć około tysiąca w ciągu jednego tygodnia. W tym czasie odnotowano 156 potwierdzonych przypadków. W rzeczywistości tysiąc zdiagnozowanych przypadków zostało przekroczonych dziewięć dni po tym oświadczeniu, a dziś – miesiąc później – nadal nie przekroczyliśmy dziesięciu tysięcy. Pomińmy powody polityczne (martwmy się) lub socjotechniczne (przesadzmy z naszymi prognozami, aby odnieść sukces później). Dlaczego takie odchylenia są możliwe w prognozach. Zwłaszcza, że ​​różne typy szacunków pochodzą od różnych grup ekspertów lub prostych ludzi, którzy po prostu ekstrapolowali dostępne dane na arkusze kalkulacyjne. Natomiast odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań można znaleźć w książce Adama Kucharskiego Prawa epidemii Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają ebook? Polskie tłumaczenie pojawiło się na półkach zaledwie dwa miesiące po światowej premierze. Temat wirusa jest nawet poruszany w najnowszych serialach w platformie HBOGO. To pokazuje jak autor książki podjął temat bardzo na topie.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają

ładowanie ebooka...

Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Czarny świt. Żniwiarz – Paulina Hendel
Harleen. Harley Quinn. Tom 1 – Stjepan Sejić
Czerwone Zwoje Magii
Narzeczona – Kiera Cass

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona