Przekręt – Paulina Świst

Przekręt – Paulina Świst

Paulina Świst320 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Przekręt Paulina Świst pdf epub mobi?

Przekręt ebook to kolejny odcinek gorącej kryminału tajemniczej Pauliny Świst. Zanurz się w świecie zdominowanym przez chciwość i pożądanie, a bohaterowie przekroczą granice. Jak daleko posuniesz się tym razem? Autorka ma dla swoich czytelników powieść, w której nie będzie akcji ani pikanterii. Bohaterowie są zaślepieni chciwością i pożądaniem. Do czego prowadzi poddanie się pożądaniu? Co prawda książka jeszcze jest przed premierą, ale zapowiada się mocny książkowy bestseller, który już niedługo trafi na półki w księgarniach. Będziesz miał przed sobą dwie drogi: kupić lub nie kupić. Jeśli jednak znasz autorkę i jej potencjał twórczy, to przed zakupem Cię nic nie powstrzyma.

Mocna fabuła powieści

Po aresztowaniu orła Olka postanawia wrócić do Polski. Kobieta prosi prokuratora Łukasza Zimnickiego o pomoc, ale stawia warunek. Pomoże, ale tylko wtedy, gdy Orłowski zgodzi się zeznawać. Prokurator jest gotowy dać mu łagodność, ale Orłowski wcale nie chce współpracować. Czy Olce będzie mógł go skłonić do pomocy prokuratorowi? W tym samym czasie Michał i Lilka rozwijają sektę we Wrocławiu, przez którą przekazywane są pieniądze Sitwy. Nie wiedzą jeszcze, że pranie pieniędzy to dopiero początek, szczyt, z którym oboje będą się angażować. Wcześniej wyłudzenia, opóźnienia w płatnościach, przekręty. Co tym razem się wydarzy w Przekręt ebook? Czy ta historia od razu nabierze sensu?

Koniec historii prawniczych

Przekręt ebook (po „Sitwie” i „Karuzela”) to już trzecia część serii powieści i powieści sensacyjnych. Od dawna wiadomo, że pasja, duże pieniądze i jeszcze większe oszustwa łączą się. Czy porywa Cię historia, która nawet na chwilę nie zwalnia tempa? Paulina Świst to przydomek jednego z najbardziej tajemniczych polskich pisarzy. Jak dotąd wiemy tylko, że prowadzi kancelarię we Wrocławiu tylko wtedy, gdy nie pisze. Jej seria czytelników „Prokurator” przyniosła jej popularność wśród czytelników. Książka „Karuzela” to był początek nowej serii, a tym samym także nowych bohaterów, ale autorka umiejętnie wyhaftowała całą powieść. Tym razem spotykamy tych bohaterów w innych, równie skomplikowanych sytuacjach.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Przekręt – Paulina Świst

ładowanie ebooka...

Przekręt – Paulina Świst


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst
Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński
Sobowtóry – Mark Burnell
Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk
Gorzej niż Martwy – C. Harris
O krok za daleko – Harlan Coben
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner
Zatruty ogród – Alex Marwood
Na progu zła – Candlish Louise
Ekstradycja – Remigiusz Mróz
Dylemat – B.A Paris

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona