Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky

Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky

Michelle Kaminsky
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Seryjni mordercy Michelle Kaminsky pdf epub mobi?

Nigdy nie ukrywałem faktu, że zamiast robić coś lekkiego na temat stylu życia, wolę czytać o tych, którzy rabują bohaterów życia. Czytałem wiele thrillerów o sprytnych zabójcach, którzy dowodzili policjantami, a jeszcze więcej inteligentnych detektywów i behawiorystów, którzy je wypracowali. Dziś jednak przyjrzymy się książce ebook Seryjni mordercy wyobrazimy sobie największych degeneratów, jakie widział świat. Pozycja autorstwa Michelle to książka napisana w formie pytań i odpowiedzi nie tak jak książka Jadłonomia po polsku. Michelle Kamiński podzieliła go na sześć rozdziałów, w których rozkazano poszczególnych zabójców. Niestety nie znajdujemy tutaj bardziej szczegółowych informacji na temat poszczególnych zabójców ani motywów, które doprowadziły ich do popełnienia przestępstwa.

W formie pytań i odpowiedzi

W ebooku Seryjni mordercy 150 odpowiedzi to w większości ton makabrycznych osobliwości, a same pytania są usprawiedliwieniem dla kolejnych opowiadań. Oczywiście znajdziemy wyjątki od tej reguły, ale musisz mieć dobry obraz całości. Rozdział 1 jest zatytułowany Zacznijmy od podstaw. Jak sama nazwa wskazuje, autor podaje nam wiele informacji o seryjnych zabójcach. Kto pierwszy użył tej nazwy, ilu seryjnych morderców zostało zarejestrowanych w archiwach policyjnych lub jaka płeć i rasa dominują w statystykach? Było też miejsce na zajmowanie się mitami na ich temat. Dowiesz się między innymi, jaki jest średni iloraz inteligencji seryjnej lub uroczego miasta o nazwie Murderville. Naprawdę świetny rozdział!

Kto jest bohaterem kolejnych rozdziałów?

Drugi rozdział poświęcony jest niesławnym nagłówkom gazety. Wśród wymienionych postaci są Jeffrey Dahmer, John Wayne Gacy, Ted Bundy, Ed Kemper, a nawet Jack the Ripper. Są to krótkie raporty, które rzadko obejmują więcej niż trzy strony. Autor ebooka Seryjni mordercy krótko przytacza ich podejście i sposób, w jaki sposób złapano ich w policyjną pułapkę. W porównaniu z pierwszym rozdziałem reszta książki jest prawie encyklopedią seryjnych morderców. Pełna okrutnych szczegółów i chorej miłości. Dowiesz się jednak wielu szczegółów na temat poszczególnych przestępstw i dowiesz się, którzy prawdziwi przestępcy zainspirowali popkulturę (filmy i seriale online). Brakowało mi nawet czarno-białych zdjęć i krótkich nagrań.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky

ładowanie ebooka...

Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów
Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona