Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley

Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley

Lucida Riley608 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Siostra Słońca Siedem sióstr pdf mobi epub?

Siostra Słońca Siedem sióstr ebook to historia o siostrach urodzonych na różnych kontynentach,  które dorastały w bajecznej posiadłości Atlantis. Przybrany ojciec, którego nazywali Pa Salt, nadał im nazwy mitycznych Plejad. Każdy stworzył własne życie i rzadko miał okazję poznać wszystkich. Zostają przywiezieni do domu przez niespodziewaną śmierć ojca, który zostawił każdą literę i wskazówkę, która pomogłaby im odkryć własne korzenie. I znaleźć odpowiedź na pytanie, co się stało z dziewczyna, którą znałaś, czyli siódmą siostrą. Maja, najstarsza z sióstr, przybywa w kierunku Pa Salta Rio de Janeiro i pomaga odkryć mylącą przeszłość rodziny. Osiemdziesiąt lat temu jej prababka Izabela, córka plantatora kawy, zaręczyła się z arystokratką, której nie kochała, na prośbę ojca. W tętniącym życiem mieście światła przygód dziewczyna spotkała ambitnego młodego rzeźbiarza. I czuła, że ​​już nigdy nic nie będzie takie samo. Czyli historia jej prababki i matki pozwoli  Mayi znaleźć sposób na znalezienie własnego szczęścia?

Trochę o fabule książki

Na prywatnym półwyspie znajduje się bajkowy zamek Atlantis w stylu Ludwika XV, a właścicielem tej nieruchomości jest tajemniczy i bogaty człowiek o pseudonimie Pa Salt. Dawno, dawno temu w Atlantydzie mieszkało sześć adoptowanych córek w różnym wieku i różnych narodowości. Dziewczynami opiekowała się Marina, która zastąpiła matkę. Kiedy przybywa do posiadłości, Marina mówi mu, że pochowano jego ojca. Natomiast kobiety są skończone, prawnik dostarcza każdy list od Pa Salto, czyli człowieka widmo. Główna bohaterka ebooka Siedem sióstr Siostra Słońca – Maja znajduje w swoim liście dziwny talerz ceramiczny i informację, że została adoptowana w Brazylii. Florian pomaga jej zaaklimatyzować się w mieście i znaleźć potencjalnych krewnych. Dziewczyna znajduje starą, zniszczoną własność, w której mieszka starsza kobieta i pokojówka. Niestety, pani domu nie wita jej. Na szczęście pokojówka potajemnie wysyła listy May od swojego kochanka, które mogą rzucić światło na przeszłość bohaterki.

Dobry obyczaj nie jest zły – opinia czytelnika

Powieść jest bardzo klimatyczna, a rodzinna saga to główna historia. Oszukała mnie magia. Przy zakupie książki nie myślałem o takiej magii. Natomiast nie kupiłbym książki, gdybym od razu wiedział, że słowo magia jest synonimem czegoś wspaniałego niż magia. Osobiście spodziewałem się, że bohaterka będzie miała nadprzyrodzone zdolności, czyli jej babcia i prababka były rasistowskimi czarownicami. Ogólnie powieść Siedem sióstr Siostra Słońca ebook jest interesująca. Jest to połączenie brazylijskiej opery mydlanej ze współczesną dynastią filmów i seriali online. Powieść pani Riley jest właściwie tajemnicza i zawiera elementy przygody. Przedwojenny nastrój w Rio de Janeiro i Paryżu można odczuć dzięki bogatym opisom miast, społeczeństw, kostiumów oraz jedzenia i picia. Natomiast autor sprytnie przemycił ciekawostki dotyczące projektu i budowy posągu, dlatego historia jest autentyczna

PDF - CZYTAJ ONLINE

Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley

ładowanie ebooka...

Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti
Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Ciche dni – Abbie Greaves
Dwie drogi – K. A. Figaro
Tajemnice hoteli Dubaju – Marcin Margielewski
Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska
Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska
Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2
Ten dzień – Blanka Lipińska
365 dni – Blanka Lipińska
Inni mają lepiej – Krystyna Mirek

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona