Skandal – Katarzyna Nowakowska

Skandal – Katarzyna Nowakowska

Katarzyna Nowakowska282 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Skandal Katarzyna Nowakowska pdf epub mobi?

K.N. Haner pobudził wyobraźnię tysięcy polskich kobiet i napisał pierwszą powieść pod własnym nazwiskiem Skandal ebook. Bohaterka przyzwyczaiła się do spełniania oczekiwań innych ludzi i zawsze dostaje to, czego chce. Jest żywą, ukochaną córką ojca milionera, który, gdy gasną światła, zamienia się w prawdziwą femme fatale. Jest wycofanym, zrzędliwym i nudnym angielskim arystokratą. Na pierwszy rzut oka są różne. W połączeniu? Niewytłumaczalne napięcie i … tajemnice. Ale czy to właściwe, że Julia uwodzi najważniejszego klienta swojego ojca? Skandal jest w powietrzu. Na początku książki dziewczyna musi spotkać się z ważnym klientem ojca – panem Windsorem o pseudonimie Dawca, w zastępstwie swojej siostry, która codziennie zajmuje się spotkaniami biznesowymi. Od samego początku popełnia duży błąd, a klient wydaje się być niezadowolony i niewygodny. Jak dalej potoczy się historia?

Głowna bohaterka książki

Naszą główną postacią jest Julia. Mieszka ze swoim ojcem i starszą siostrą Igą w Warszawie w Wilanowie. Pracuje w dużej firmie ojca i stara się z dumą ją reprezentować. Jednak ta rola nie do końca do niej pasuje, ponieważ zawsze chciała być aktorką, tak jak jej matka zmarła lata temu. Mimo wszystko stara się nie zawieść ojca i koncentruje się na swojej pracy. Naprawdę nie ma nikogo w jej życiu – półtora roku temu zerwała ze swoim ostatnim partnerem, a cały wolny czas spędza na pracy. Tylko tam ma przyjaciółkę, która pracuje dla jej rodziny – Monikę – lubi spędzać z nią czas i rozmawiać o wszystkim i niczym. Skandal ebook dotyczy właśnie płci żeńskiej. Czy są one w stanie się dogadać? Kobieta jest pewna, że ​​po tym spotkaniu ojciec straci ważny kontrakt i będzie bardzo rozczarowany. Wszystko jest inne …

Interesująca historia dziewczyny

Nie chcę opowiadać historii książki, ponieważ nie o to chodzi. Z wyglądu Julia jest przeciwieństwem swojej siostry Igi. Iga jest szczupłą, piękną blondynką, która nosi najlepsze ubrania i dumnie prezentuje towarzystwo ojca. Ma jednak trudny charakter. Dziewczyna jest wyniosła, czyli ma duże mniemanie o sobie i nie jest zainteresowana poznawaniem ludzi. Ojciec tych kobiet jest głęboko zaangażowany w sprawy swojej firmy. Praktycznie wraca do domu tylko w nocy i znika wcześnie rano. Kontaktuje się z Julią telefonicznie – co od samego początku strasznie mnie denerwuje. Moim zdaniem taka rodzina to koszmar i współczułam Julce. Pomimo, że miała wymarzoną pracę skandal ebook i ładny dom to nie była szczęśliwa. Książka wywarła na mnie pozytywne wrażenie i możesz już ją kupić w księgarni Tania Książka. Znajdziesz tu pochopne i spontaniczne decyzje, dobry nastrój, myśli o samotnej kobiecie, przyjaźń, miłość i dobry seks.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Skandal – Katarzyna Nowakowska

ładowanie ebooka...

Skandal – Katarzyna Nowakowska


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

365 dni – Blanka Lipińska
Ten dzień – Blanka Lipińska
Zapomnij, że istniałem – Beata Majewska
Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona