Sobowtóry – Mark Burnell

Sobowtóry – Mark Burnell

Mark Burnell352 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Sobowtóry Mark Burnell pdf epub mobi?

Fabuła Sobowtóry ebook rozpoczyna się gdy Stephanie pracuje nad tajemniczym projektem Gemini jako zabójca na służbie w tajnej agencji antyterrorystycznej. Za tą kryptonimem można ukryć wszystko: sieć terrorystyczną, międzynarodową organizację przestępczą, wielką mistyfikację. W drugim wcieleniu Stephanie prowadzi zupełnie inne, skomplikowane, chronione kłamstwem życie zwykłej kobiety, która ma dom i ukochaną. Według wielu czytelników czytanie tej książki nie należy do przyjemnych czynności. Styl Burnella jest przytłaczający, ponieważ autor pisze bardzo szczegółowo. Podczas czytania powieści często napotykałam się takie niepotrzebne zdania i szczegóły. Niestety z mojej perspektywy jest to wyczerpujące i nudne. Autor ma również tendencję do bardzo dokładnego tłumaczenia czytelnika, gdzie jest bohater. Jednocześnie używa wielu imion, których nie znam i których nie umiem nawet poprawnie odczytać.  Podobny styl kryminału jest obecny także w najnowszej pozycji Remigiusza Mroza Ekstradycja.

Więcej o bohaterce Sobowtórów

Rozwój tajemniczego projektu Stephanie splata się z jej osobistymi myślami i wspomnieniami. I tutaj muszę przyznać, że ta akcja jest trochę długa i nudna. Może z powodu częstych odniesień do historii, ponieważ wątki mieszają się bardzo często. Intymne wyznania bohaterki, które przypominają wyrwane strony pamiętników, są zdecydowanie lepsze. To dzięki pamiętnikowi poznajemy prawdziwą Stephanie w Sobowtóry ebook. Dowiadujemy się o ich uczuciach, obawach i obawach. Dowiadujemy się o ich przeszłości. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo umiejętnie nakreślono postać bohaterki. Ma własne zdanie, swoją przeszłość, ale także słabo określa przyszłość, o której marzy. I chociaż teraz jest bardzo zagubiona, szuka własnej tożsamości. Z jednej strony jest niezwykle zdeterminowana i pewna siebie, z drugiej jest słaba i delikatna. To dzieło jest bardzo indywidualne, pełne sprzeczności, co oznacza, że ​​przynajmniej niektóre jego elementy można łatwo zapamiętać.

O autorze powieści

Mark Burnell jest brytyjskim autorem wielu mocnych i mrocznych thrillerów np. Sobowtóry ebook, które zostały wydane w dziesięciu krajach. Jest bohaterem powieści Metamorfoza zemsty oraz Kameleon i Sobowtóry. Mark w książkach to profesjonalny zabójca i wykonuje rozkazy tajnej agencji rządowej pod różnymi nazwami. Przybiera fałszywe tożsamości i próbuje znaleźć wśród nich swoją własną. Wasze wyznania przeplatają się z zapartym tchem. Mark z zawodu jest pisarzem i scenarzystą. Jego debiutancka powieść The Rhythm Section jest pierwszą z serii thrillerów z udziałem Stephanie Patrick. Film już powstał, a wyprodukowała ją wytwórnia Eon. Eon to firma odpowiedzialna za franczyzę Jamesa Bonda.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Sobowtóry – Mark Burnell

ładowanie ebooka...

Sobowtóry – Mark Burnell


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński
Wyrwa – Wojciech Chmielarz
Pokaż mi – Marcel Moss
Niespokojna krew – Robert Galbraith
Przekręt – Paulina Świst
Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst
Pacjentka – Alex Michaelides
Zatruty ogród – Alex Marwood
Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk
Dylemat – B.A Paris
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
Gorzej niż Martwy – C. Harris

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona