Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?

Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?

Janina Bąk320 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla Janina Bąk pdf mobi epub?

A ty Ile kostek czekolady potrzebujesz się uśmiechnąć? Statystycznie rzecz biorąc, z humanistycznego punktu widzenia wyrażenie to przypomina oksymoron. Może trochę jak pytanie, które nie kończy się znakiem zapytania – retoryczne, ponieważ nikt nie oczekuje, że zostanie zadany z pogardą. Ebook Statystycznie rzecz biorąc, ile czekolady potrzebujesz, aby wygrać Nagrodę Nobla to książka o liczbach – ale powstała koncepcja, o której filozofowie nigdy nie marzyli. Gwiazda z odległego nieba statystyków trafiła na strzechy. Jak musi rozpocząć się książka statystyk, aby ktoś mógł ją przeczytać? Wszyscy jesteśmy spragnieni ciekawości świata statystycznego niczym Pan widmowej wyspy, choć nie wszyscy jesteśmy tego świadomi. Możesz dojść do tego wniosku, odkrywając kilka kolejnych stron książki Janiny Bąk. Jedną z nich jest: „Inne kwestie, które są kluczowe dla rozwoju człowieka, nie mogą być ignorowane. Czy lepiej kupować czekoladę lub kokainę na imieniny?

Książka z ziarenkiem soli

Prawdopodobnie miły recenzent recenzji, który przyszedł do tego miejsca, zauważył, że „statystycznie rzecz biorąc …” to książka napisana ziarenkiem soli. Jako zwolennik prostoty uważam, że nieskomplikowany język jest jedynym pomostem między światem nauki a statystycznym  Kowalskim. Należy jednak podkreślić, że Janina Bąk w ebooku Statystycznie rzecz biorąc, ile czekolady potrzebujesz, aby wygrać Nagrodę Nobla zrobiła nieco więcej. Czytając książkę o rzeczach, które normalnie nigdy mnie nie zainteresowałyby, bawiłem się wcześniej. Wydaje się, że wszechobecny humor jest siłą napędową tego stanowiska. Autorka nie mówi nam o doktoracie o wysokim C – mówi jak mężczyzna do mężczyzny. Nie zamyka się w bańce informacyjnej, ale żongluje stereotypami na temat swojej pracy. Ma świadomość, że „historia nie zna takich przypadków, że ktoś się czegoś nauczył, ponieważ go upokorzyliśmy” i nie ustala dystansu między uczniem a nauczycielem. Może wie trochę więcej niż on, a może po prostu wie coś innego niż on.

Stylistyka pozycji

Jednak prostota stylu i różnorodność żartów mają więcej niż tylko zalety. Chociaż punkt widzenia na pewno zależeć będzie od oczekiwań książki Statystycznie rzecz biorąc, ile czekolady potrzebujesz, aby wygrać Nagrodę Nobla ebook. Jeśli ktoś oczekuje dobrej zabawy, nie będzie rozczarowany. jeśli smaki językowe – dobry wybór; Jeśli masz jakieś fajne małe rzeczy – zrób filiżankę herbaty jak w Pytanie na Śniadanie. Humor nie jest najlepszym pomocnikiem podczas eksploracji poziomu edukacyjnego „Statystycznie rzecz biorąc …”. Oczywiście większość czytelników prawdopodobnie nie chce czytać nowych informacji, ale istnieje wiele, a czasem raczej niepotrzebnych odchyleń. Ta dynamika wiedzy jest nużąca. Utrudniają nam trzymanie się obrazu całego problemu przed i po wycieczce, jeśli jesteśmy zainteresowani omawianym problemem. Możesz szukać innych negatywnych punktów, ale żaden z nich nie udowodni, że „statystycznie rzecz biorąc …” Janina Bąk nie jest udana.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?

ładowanie ebooka...

Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla?


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona