Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti

Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti

Chiara Parenti400 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Sztuka sięgania gwiazd  Chiara Parenti pdf mobi epub?

Bohaterka książki Sztuka sięgania gwiazd ebook przede wszystkim boi się tak długo, jak pamięta, nie doświadczyła wiele w ciągu dwudziestu pięciu lat i bardzo tęskniła, tylko ze strachu. Jej harmonogram jest zawsze taki sam, nic się nie zmienia, ponieważ uważa, że ​​jest idealny. Kiedy najbliższa przyjaciółka Sole, jej odpowiednik, zostaje zastrzelona podczas ataku we Francji, jej życie się rozpada. Jednak jej przyjaciółka naprawdę chciała, aby bohaterka w końcu opuściła strefę komfortu i dała jej prezent urodzinowy na skok ze spadochronem na krótko przed śmiercią. Zaczyna się od tego. Sole postanawia napisać na kartce listę stu rzeczy, które najbardziej ją przerażają. Maria Sole to delikatna, nieśmiała kobieta, która uwielbia książkę Duma i uprzedzenie, nie lubi się zmieniać, zbyt wielu ludzi. Od kilku lat pracuje w supermarkecie. Coś, co miało być zwykłą pracą, stało się jej sposobem na życie, bez względu na to, jak zdemontowała towary.

Inspirująca literatura obyczajowa

Sztuka sięgania gwiazd ebook to ostatnia premiera, którą mogę gorąco polecić. Świetna książka o niewiarygodnej sile, determinacji i odwadze. Bardzo cenna i przede wszystkim inspirująca lektura. Książka została napisana przez autorkę na podstawie jej własnych doświadczeń, dlatego czytanie to wydaje się tak prawdziwe i nie przesadzone. Bohaterka ma przyjaciółkę Stellę, znają się już od podstawówki i są jak siostry, z których jedna jest hitową dziewczyną, a druga typową szarą myszą. Wierzy, że miłość, która ją spotka, będzie jak duma i uprzedzenia. Atak w Paryżu zmienia wszystko. Po śmierci przyjaciółki Sole otrzymuje list, który starszy brat Massimo znalazł w pokoju zmarłego. Gdy dziewczyna ją otworzy, pojawia się prezent – skok ze spadochronem i długi list. Jest też ważne zdanie „Rób coś, co cię przeraża przynajmniej raz dziennie”. Ten list zmienia wszystko. Sole postanawia zmierzyć się ze swoimi obawami. Robi listę i co się z nią stanie?

Opinia krytyka

Musisz to przeczytać sam. Na pewno będziesz zadowolony. Idealna książka na ten czas jest tak spokojna i delikatna, że ​​łatwo się w niej zagubić. Książka bardzo mi się podobała i teraz przekazuję ją mojej matce, aby i ona mogła ją przeczytać. Następnie szwagierka mogła ją przeczytać Sztuka sięgania gwiazd ebook powinna być łatwym przerywnikiem między nieco trudniejszymi pozycjami. Niestety, ponownie stwierdzam, że w przypadku niektórych książek – lekkiej moralności – jestem albo za stara, albo za gorzka. I chociaż tematem tej powieści włoskiej autorki Chiary Parenti jest opłakiwanie utraty ukochanej osoby, przezwyciężenie lęków i wydostanie się z muszli (a fani Cassandry Clare i jej książki Czerwone zwoje magii z pewnością znajdą tutaj wspólny mianownik). Nie tego szukałam w literaturze, ale nie wykluczam, że miłośnicy lekkiej moralności pokochają czytać. To po prostu nie moja książka.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti

ładowanie ebooka...

Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Inni mają lepiej – Krystyna Mirek
Ciche dni – Abbie Greaves
365 dni – Blanka Lipińska
Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska
Dwie drogi – K. A. Figaro
Ten dzień – Blanka Lipińska
Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2
Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska
Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley
Tajemnice hoteli Dubaju – Marcin Margielewski
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona