Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński

Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński

Alek Rogoziński352 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Teściowe muszą zniknąć Alek Rogoziński pdf epub mobi?

Ebook Teściowe musi zniknąć to historia poszukiwania skarbów. Po śmierci wuja Maja i Janusz – małżonkowie z kilkuletnim doświadczeniem – poznają tajemnicę – gdzieś w ich kamienicy znajduje się wielki przedwojenny skarb! Chcą go znaleźć, ale nie wiedzą, że spowoduje to wiele problemów – nie tylko oni szukają skarbów! Są bardziej zainteresowani i nie wszyscy uczciwi ludzie … Jeśli sytuacja się skomplikuje, teściowa Maja i Kazimiera, dwie zupełnie różne kobiety, które razem tworzą wybuchową mieszankę, muszą podjąć działania. Czy pokonają swoje uprzedzenia i pomogą wspólnie dzieciom? Czy wyjdą z tego wszystkiego? A przede wszystkim: czy skarb jest prawdziwy ?!

To takie życiowe

Historia ebooka Teściowe musi zniknąć jest opowiadana z perspektywy wielu bohaterów, ale postacie są tak charakterystyczne, że nic się tutaj nie myli. Intryga jest bardzo rozwinięta dla tego gatunku literackiego, ale ostatecznie pasuje do spójnej i logicznej, a przede wszystkim zaskakującej całości. Bohaterowie są dość karykaturalni, śmieją się ze znanych wad, ale w zabawny sposób, z odrobiną czarnego humoru. Nie ma tu przesady i ciche dni też się nie zdarzają. Wszystko jest dokładnie tak, jak powinno być, tak jak lubię. Świetnie się bawiłem i jak zawsze czekam na więcej!

Teściowa to złoto

Tytułowa teściowa z ebooka Teściowe musi zniknąć to Maja Wrzesińska – uwolniona kobieta, oszołomiona, robi to szybciej niż myśli. Nie ma dla nich tabu, wiek to tylko liczby. Jest matką Amelii i Babette. Teściową nr 2 dla matki Janusza jest Kazimiera Niedzielska. Niezwykle pobożna kobieta niczym bohaterka filmów braci Siekielskich, hojna wobec instytucji kościelnych, zwłaszcza wybranych. Jej ideałem jest ojciec Ordowski, któremu absolutnie ufa w sprawach tak delikatnych jak … skarb. Jest mężatką, choć zgodnie z cechami małżonka i zasadami Kazimiery ma trudności z tą kobietą. Każda z nich jest inna i jakby nie stanowiły kosmicznego obciążenia dla swoich dzieci, nie ma poważnej tragedii dla Amelki i Janusza, gdy te dwie kobiety jednocześnie odwiedzają swoje domostwo.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński

ładowanie ebooka...

Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ekstradycja – Remigiusz Mróz
Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner
O krok za daleko – Harlan Coben
Sobowtóry – Mark Burnell
Lot 202 – Remigiusz Mróz
Niespokojna krew – Robert Galbraith
Pokaż mi – Marcel Moss
Na progu zła – Candlish Louise
Dylemat – B.A Paris
Przekręt – Paulina Świst
Wyrwa – Wojciech Chmielarz
Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona