Wieczna wolność

Wieczna wolność

Joe Haldeman290 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Wieczna wolność PDF?

Spóźniona i naprawdę okropna kontynuacja klasycznej wojskowej przędzy SF Haldemana „Wieczna wolność”. Po wojnie z Tauranami ludzkość stała się Człowiekiem, grupową rasą klonów. Klony które obcują z Jednym Drzewem na Ziemi. Nieliczni ludzie w starym stylu. Zmusili ludzi do wygnania na zimną, ponurą planetę Środkowy Palec. Człowiek trzyma ich jak zwierzęta w zoo jako źródło zmienności genetycznej. Znudzony i sfrustrowany weteran i narrator Wieczna wolność William Mandella. Natomiast jego żona Marygay i inni proponują zabrać 150 innych dysydentów w podróż statkiem kosmicznym w obie strony z relatywistycznymi prędkościami. Dla nich minie tylko 10 lat, ale powrócą 40 000 lat później. Miejmy nadzieję, zarówno Człowiek, jak i ich kumple z Taura znikną. Mężczyzna, ponaglany przez Tauran, odrzuca propozycję. William i przyjaciele porywają statek kosmiczny.

Wielu czytelników poleca ebooka

Kiedy jednak ich antymateria w niewytłumaczalny sposób znika. Zmusili ludzi wrócić do Środkowego Palca. Minęły 24 lata i wszyscy zniknęli – prosto z ubrania! Pobliska planeta Tauran również jest złowieszczo cicha, więc kierują się na Ziemię, jest też opuszczony. W Disney World spotykają Omnis, nieśmiertelnych zmiennokształtnych, którzy zawsze byli w pobliżu i wiedzą wiele rzeczy, ale twierdzą, że nie są odpowiedzialni za zniknięcia. Wybuchają ludzie, wybuchają Omnis. Co się dzieje? Widzisz, Bóg jest szalonym naukowcem. Były większe katastrofy wydawnicze, ale niewiele. Ktoś w Ace powinien był przypiec tego nieszczęsnego farrago, póki jeszcze był to tylko błysk w oku autora.

Ostatecznie Wieczna wolność z pewnością przyczyni się do zmiany tempa w stosunku do oryginału. Ci, którzy spodziewają się kontynuacji studium postaci, jakim jest The Forever War, będą bardzo rozczarowani metafizyczną tajemnicą / napięciem, które jest Wieczna wolność ebook pdf. Mówiąc najprościej, powieść musi być czytana jako samodzielna książka, jeśli ma być doceniona.

Wieczna wolność – Joe Haldeman za darmo

To powiedziawszy, czytelnikom, którzy lubią eksplorację możliwości naukowych w środowisku science fiction, może się to spodobać. Trwająca debata, czy deus ex machinae są używane, czy nie. Wszyscy czytelnicy powinni spodziewać się niekonwencjonalnego wniosku, który rozszerza granice rzeczywistości w sposób, jakiego The Forever War nigdy nie próbował. A dla tych, którzy przeczytali tę recenzję i przeczytali Free, poinformuj mnie, jeśli przegapiłem jakiś ważny punkt. Joe Haldeman postarał się przy pisaniu książki, gdzie są zwarte ciekawe wątki oraz opis akcji.

(Na marginesie, ta książka jest dostępna w wydaniu zbiorczym, wraz z The Forever War and Forever Peace, zatytułowanym Peace and War. Biorąc pod uwagę, że jest tylko trochę droższy niż pojedyncza książka, warto kupić omnibus, jeśli podobał Ci się którykolwiek z powieści, ale nie przeczytałem pozostałych).

Original title Eterna Fredom
PDF - CZYTAJ ONLINE

Wieczna wolność

ładowanie ebooka...

Wieczna wolność


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Umierając żyjemy – R. Silverberg
W górach szaleństwa – H.P. Lovecraft
Diuna. Książę Kaladanu
Dawca – Lois Lowry
My – Jewgienij Zamiatin

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona