Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso

Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso

Guillaume Musso400 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Wrócę po Ciebie pdf mobi epub?

Najnowsza powieść Wrócę po ciebie ebook – może powtórzyć sukces swoich poprzedników, ponieważ zawiera wszystko, co gwarantuje ten sukces szerokiej publiczności. Miłość, napięcie, tajemnica, trochę komedii romantycznej wraz z elementami dramatu lub thrillera.  Główny bohater odcina się od przeszłości grubą linią, pozostawia przyjaciół w stanie całkowitej ignorancji wobec ich planów. Udaje mu się uwolnić od stagnacji, która charakteryzuje się codziennymi wizytami w pubach. Jako poszukiwany przez klientów terapeuta, znajduje się na pierwszych stronach najczęściej czytanych czasopism i programów. I oczywiście postępuje jak  typowy lekarz, który wie, jak leczyć wszystkich. Leczyć innych ale nie siebie. Pomocy udziela wszystkim wokół, a sam jej najbardziej potrzebuje. Pozornie solidna struktura jego istnienia, jak z artykułu o ludziach sukcesu, rozpada się w mgnieniu oka. Młoda dziewczyna nie otrzymuje wsparcia od Ethana i popełnia samobójstwo przed drzwiami jego biura. Od tego czasu historia sukcesu zamieniła się w serię porażek, Ethan boleśnie przewraca się z góry na dół. Akcja zupełnie różni się od tej przedstawionej w Friends. Przyjaciele na zawsze.  Ale dostaje niewiarygodną szansę od losu: możliwość ponownego życia ostatniego dnia. Czy będzie w stanie to docenić i wykorzystać?

Kim jest główny bohater bestsellera?

Główny bohater – Ethan – jest samozwańczym mężczyzną, człowiekiem z niższych warstw społecznych, który pewnego dnia postanowił zerwać z istniejącymi, pozornie beznadziejnymi dla lepszego życia. Budzi się obok rudowłosej kobiety. Nic nie pamięta, ale to dopiero początek niespodzianek, które miały miejsce 31 października. Tego samego dnia udziela wywiadu w telewizji, a nastolatek pojawia się w jego biurze z prośbą o pomoc i wkrótce popełnia samobójstwo. Dziewczyna okazuje się jego córką, o której istnieniu nie miał pojęcia. Ethan umiera tej samej nocy, gdy zostaje zastrzelony przez nieznanego mężczyznę z kapturem. Ale to nie jest takie proste, to Musso, więc Ethan budzi się obok rudowłosej kobiety 31 października. Możemy więc powiedzieć, że mamy Dzień Świstaka. Czytając książkę, nie można nie zadać sobie pytania, jak w pełni cieszyć się życiem i nie żałować niczego, ani nie skrzywdzić nikogo po drodze. Książka Wrócę po Ciebie ebook nie mogła mieć lepiej zaprojektowanego głównego bohatera. Ethan idealnie wpasował się we wszystkie wątki, które tworzą spójną całość.

Co piszą ulubieńcy książek?

Uwielbiam te literackie fikcje Guillaume Musso. Ethan, główny bohater Wrócę po Ciebie ebook  powtarza się w październikowy dzień. Historia opowiada o czasie, o tym, jak bohater próbuje oszukać los, aby to naprawić i tamto. Należy jednak zauważyć, że przysłowiowa karma może czasem do nas wrócić. Bardzo ważny jest tutaj warunek poprawienia błędów i poprawienia błędów. Kiedy życie daje ci drugą szansę i czujesz, że określony dzień będzie ostatnim, który zrobisz? Oczywiście chcesz tego doświadczyć jak najlepiej i spróbować naprawić jak najwięcej obrażeń. Czy prawdziwe uczucie, które powróciło po kilku latach, może przezwyciężyć śmierć? Czytając tę ​​historię, możesz dużo przemyśleć swoje poglądy na życie i zobaczyć, jak kruche jest to, że nie warto marnować. Druga szansa już nie nadejdzie. Akcja rozgrywa się szybko, w tej książce nie ma czasu na nudę. Powieść jest pełna emocji, a zakończenie, jak zwykle w przypadku tego autora, różni się znacznie od tego, czego oczekiwałby czytelnik.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso

ładowanie ebooka...

Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska
Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska
Tajemnice hoteli Dubaju – Marcin Margielewski
Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2
Ten dzień – Blanka Lipińska
365 dni – Blanka Lipińska
Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti
Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley
Inni mają lepiej – Krystyna Mirek
Ciche dni – Abbie Greaves
Dwie drogi – K. A. Figaro

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona