Wyrwa – Wojciech Chmielarz

Wyrwa – Wojciech Chmielarz

Wojciech Chmielarz400 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Wyrwa Wojciech Chmielarz pdf epub mobi?

W Wyrwa ebook Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, wierzy, że cały świat się załamuje. Jak powiedzieć dwóm córkom, że właśnie straciły matkę? W jaki sposób przekazać to swoim teściom? Co powinno się zrobić, gdy dzisiejsze spokojne życie nagle robi się szare i zamienia się w serię udręk? Jednak Maciej nie ma pojęcia, dlaczego wypadek miał miejsce pod Mrągowem, ponieważ Janina powiedziała mu, że wyśle ​​delegację do Krakowa. Popełniłeś błąd? Okłamałeś go? A kiedy na jej pogrzebie pojawia się tajemniczy mężczyzna, Maciej zaczyna rozumieć, że Janina miała wiele tajemnic. Znacznie więcej, niż można się spodziewać po kimś tak zajętym. I że musi stawić im czoła. Pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia staje się skomplikowaną tajemnicą. Maciej jedzie na Mazury i wkrótce dowiaduje się, że tak naprawdę może nie znać kobiety, z którą spędził ostatnie dwanaście lat swojego życia.

Kryminał godny uwagi

Wyrwa ebook Wojciecha Chmielarza to zupełnie inna lektura niż Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów. Po prostu powiem szczerze, że nie wiem, dlaczego taki tytuł i cokolwiek by się z tym wiązało. To historia dwóch mężczyzn, którzy kochali tę samą kobietę i stoją przed tajemnicą ich śmierci. O poczuciu straty i głuchej rozpaczy, która zamienia się w gniew szukający wyjścia. To także opowieść o zdezorientowanych uczuciach, trudnej przyjaźni i konsekwencjach błędów życiowych. Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona zginęła w wypadku samochodowym, wierzy, że cały świat się rozpada. Nie ma jednak pojęcia, jak była w Mrągowie, ponieważ powiedziała mu, że jedzie z delegacją do Krakowa. Kiedy na jej pogrzebie pojawia się tajemniczy mężczyzna, Maciej zaczyna podejrzewać, że jego żona ma przed nim wiele tajemnic. Pytania nie dają mu spokoju, zwłaszcza jeśli uda mu się znaleźć odpowiedź na jedno, pojawia się następne. Mężczyzna twierdzi, że tak naprawdę nie znał swojej żony i nikt jej nie znał. Była osobą, ale w różnych formach.

Autor na miarę światową

Ten nowy thriller psychologiczny Wojciecha Chmielarza Wyrwa ebook, autora znakomicie przyjętej Rany, został nakręcony przez Canal+ autora serialu Żmijowisko.  Jak dotąd żadna książka Wojciecha Chmielarza mnie nie zawiodła, a dotyczy to także najnowszych prac! Różni się od wcześniejszych, takich jak „rany” lub „żmija” – ogólnie mniej zwojów zła. Tutaj autor skoncentrował się bardziej na wątku moralnym i psychologicznej analizie postaci, zwłaszcza Macieja Tomskiego. I jak wspomniałem wcześniej, zwroty akcji były mniejsze niż w innych książkach, ale nie mniej ta książka trzymała mnie przy sobie. Nie mogłem się oderwać, szczególnie na końcu, ponieważ są tutaj napięcia i niektóre: D Książka porusza również ważne kwestie, takie jak poczucie straty, brak komunikacji i możliwe efekty okazują się niefortunne. Autor opisał wszystkie wydarzenia w tak interesujący sposób, że z łatwością je przeczyta. Jak zawsze u Chmielarza, koniec dla czytelnika jest dużą niespodzianką. Zebrałem książkę za punkty na portalu Czytam First. Oczywiście polecam książkę!

PDF - CZYTAJ ONLINE

Wyrwa – Wojciech Chmielarz

ładowanie ebooka...

Wyrwa – Wojciech Chmielarz


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Sobowtóry – Mark Burnell
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński
O krok za daleko – Harlan Coben
Przekręt – Paulina Świst
Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst
Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk
Dylemat – B.A Paris
Ekstradycja – Remigiusz Mróz
Pokaż mi – Marcel Moss
Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner
Pacjentka – Alex Michaelides

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona