Zapomnij, że istniałem – Beata Majewska

Zapomnij, że istniałem – Beata Majewska

Beata Majewska376 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Zapomnij, że istniałem Beata Majewska pdf epub mobi ?

30-letnia Luiza Mleczko, kobieta, mieszkanka wsi, nieco sztywna i pryncypialna kobieta. Bywa niezwykle elegancka i uporządkowana, uparta, bezczelna i zdeterminowana. W ebooku Zapomnij, że istniałem pojawia się także pracownik (sołtyska) i Rafał Snarski, bokser „emeryt” i gangsterzy. Ci dwaj walczą od samego początku, od pierwszego spotkania, nieustannie przeciwko sobie. Czas pokaże, czy Luizka, jest zaręczony z miejscową sekretarką, czuje się jak mięta dla prześladowców. Luiza Mleczko to kobieta z sukcesem i ma motyw ukryty. Chociaż nadal mieszka z rodzicami, jest starostą w Milikowie. Gdy w jej mieście pojawia się Rafał Sznarski dziewczyna wie, że wpakuje się w kłopoty…

Romans warty przeczytania

Beata Majewska stworzyła romans Zapomnij, że istniałem ebook, który przyciąga cię od samego początku. Na pierwszy rzut oka prosta, ale bardzo przyjemna forma zamienia się w opowieść pełną tajemnic i działań, które powoli się ujawniają. Wcześniej jednak czytelnikiem kieruje polska wieś. Pomimo rzadkich opisów wszechobecne upały oraz charakter i klimat małego miasteczka są niemal namacalne. Cały ten idylliczny obraz stopniowo przekształca się w mroczny i niepokojący thriller, który wciąż jest zgodny z konwencją romantyzmu. Najpierw ujawnia się nam niewinny sekret, dzięki któremu główni bohaterowie rozwijają swoje relacje.

Tania powieść czy dobry romans

Pomimo tego, że Zapomnij, że istniałem ebook to bardziej opowieść niż postacie, myślę, że postacie są tutaj bardzo dobrze wykonane. Główna bohaterka – Luiza – początkowo wydaje się Damulem, który kieruje się zasadą „obietnicy i wstawania” w życiu, ponieważ chociaż jest głową wioski, nadal mieszka z rodzicami i w rzeczywistości jest pasożytem ale nosi chusty chanel. Mimo że Rafał jest mieszkańcem miasta, nie jest głupkiem i jest prostym chłopcem. Myślę, że mógłby powstać z tego dobry serial na nudne wieczory. Tylko, żeby nie był zbytnio przewidywalny. Czasami moim zdaniem zbyt proste – powiedzmy, że niektóre z jego smakołyków mi się nie podobały. Z drugiej strony, pomimo trudnej przeszłości, ma serce w dłoni.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Zapomnij, że istniałem – Beata Majewska

ładowanie ebooka...

Zapomnij, że istniałem – Beata Majewska


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

365 dni – Blanka Lipińska
Skandal – Katarzyna Nowakowska
Ten dzień – Blanka Lipińska
Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona