Zatruty ogród – Alex Marwood

Zatruty ogród – Alex Marwood

Alex Marwood 384 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Zatruty Ogród Alex Marwood pdf epub mobi?

Członkowie sekty Plas Golau nieustannie przygotowują się na wielki koniec. I chociaż wszystko w ich działaniach jest sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem, nawet nie zauważysz, kiedy nastąpi ich paranoja. Na odległej farmie w Walii znaleziono sto pięćdziesiąt ciał. Ci ludzie zmarli z powodu zatrucia. Wkrótce okazuje się, że byli członkami sekty. Sprawa wydaje się od razu jasna – zbiorowe samobójstwo; Stało się to już w zamkniętych fanatycznych organizacjach, które oczekują końca świata. Wkrótce okazuje się, że ktoś przeżył. Książka ebook Zatruty ogród to pełna zwrotów akcji pozycja, która niebawem stanie się wielkim bestsellerem. Bardzo podobnie jak w tomei 4 książki Klątwa Kreatorów. Prawo milenium. Romy jest jednym z żywych członków sekty. Ma dwadzieścia dwa lata i ma sekret – jest w ciąży. Dziewczyna musi nie tylko nauczyć się żyć w nieznanym świecie – przybyła do sekty z matką jako małe dziecko, ale także, aby wyjaśnić wiele rzeczy i odpowiedzieć na wiele pytań.

Za co lubię autora tej książki?

Bardzo lubię Alexa Marwooda, czytam wszystkie jej książki, najbardziej cenię sobie najciemniejszy sekret. Ebook Zatruty ogród to dreszczowiec psychologiczny i moralny. Przede wszystkim warto powiedzieć tym, którzy nie znają dzieł Marwooda, że ​​ich powieści nie są typowymi thrillerami lub kryminałami. Są to bardzo dobre powieści psychologiczne i moralne (koncentrujące się na „psychologii”) o tematyce kryminalnej i sensacyjnej. Fabuła jest ekscytująca, zauważając liczne zwroty akcji, jak w thrillerze czystej krwi, ale w Marwood chodzi o coś innego. Dla konkretnej analizy psychologicznej pewnej społeczności: w wersji mikro, takiej jak rodzina, grupa społeczna lub sąsiedzka, na większą skalę – sekta w „zatrutym ogrodzie”. Jakie więzi ma ta społeczność? Co wspierają i zakłócają? I wreszcie – jakie mroczne tajemnice kryją? Ponieważ autor nie ma złudzeń – każdy ma coś do ukrycia i za wszelką cenę będzie chronić ten sekret.

Tytuł ma znaczenie

Nie inaczej jest w „Zatrutym ogrodzie”. Tytuł ebooka Zatruty ogród ma również znaczenie – Romy jest zielarzem, pomaga kobiecie, która leczy członków sekty, ale także jej matce, która jest również zielarzem. Zadaniem dziewczyny jest eliminacja trujących roślin, które zagrażają społeczności i rosną na farmie. Chociaż sekta jest na równi z jej członkami, ma hierarchiczny podział zadań i obowiązków. Na szczycie jest guru, a reszta społeczności zależy od niego do wykonania przydzielonych zadań – niektóre bardziej pożądane, inne gorsze. Jeśli ktoś umrze lub opuści kościół, zostanie zapomniany, a jego nazwiska nie zostaną wymienione. Ta książka stanowi dobry materiał do stworzenia serialu online jakie możemy zobaczyć na platformie Netflix czy HBO GO. Organizacja jest samowystarczalna i gotowa na jedno – przetrwanie apokaliptycznego końca. Wyrzuceni z nawiasów tego społeczeństwa – może prymitywni i okrutni, ale zrozumiali i znani im – Romowie czują się dziwnie. Musi żyć wśród „umarłych”, jak nazywali ludzi spoza sekty, i wchłaniać ich nieznane zasady i sposoby życia. Dziewczyna boi się tego świata, który jest dla niej całkowicie niezrozumiały.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Zatruty ogród – Alex Marwood

ładowanie ebooka...

Zatruty ogród – Alex Marwood


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ekstradycja – Remigiusz Mróz
Dylemat – B.A Paris
Na progu zła – Candlish Louise
Pacjentka – Alex Michaelides
Gorzej niż Martwy – C. Harris
Czerń Kolory zła Tom 2 – Małgorzata Oliwia Sobczak
O krok za daleko – Harlan Coben
Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst
Lot 202 – Remigiusz Mróz
Przekręt – Paulina Świst
Ja cię kocham, a ty miau – K. B. Miszczuk
Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona