Żelazny wilk – S. Pettersen

Żelazny wilk – S. Pettersen

Siri Pettersen528 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Żelazny wilk PDF?

Żelazny wilk ebook pdf dostępny u nas w serwisie. Juva nienawidzi czytelników krwi. Chwaleni za Wzrok, są tylko oszustami, żerującymi na ludzkich lękach, dla władzy i instrukcji. Zrodzona sama przez czytelników krwi, wie aż za dobrze i przysięgła. Nigdy nie zostanie jedną z nich. Ale kiedy jej rodzina zagraża vardari, niesamowicie trwały. Juve nigdy się nie starzeje. Uwikłany jest w desperackie polowanie na dziedzictwo czytelników krwi: mroczny sekret, który kiedyś zmienił świat i może to zrobić ponownie. Wieczna wolność to kolejny tytuł godny polecenia. Fabuła książki jest bardzo ciekawa. Autor postarał się przy pisaniu tej książki. Wielu czytelników poleca książkę z wielu powodów. Ebook jest ciekawy i wciągający. Idealny na deszczowe wieczory przy lampce wina.

Aby przeżyć, musi zmierzyć się ze wspomnieniem z dzieciństwa, o którym walczyła: wtedy ujrzała diabła. Żelazny wilk to urzekająca tajemnica fantasy na fundamencie nordyckim. Opowiadająca o krwi, pożądaniu i uzależnieniu. W podobnym gatunku jest książka Wieczna wolność. To pierwsza książka z trylogii VARDARI, niezależnej serii osadzonej w uniwersum wielokrotnie nagradzanego fenomenu fantasy THE RAVEN RINGS. Książka była też dostępna w Empiku.

Czytelnicy polecają książkę

Zmusili mała dziewczynkę żeby zapomniała i nie widziała diabła. Nieśmiertelny popełnia morderstwo, aby ukryć stary grzech. Chory wilk zdradza kochanka, aby otrzymać życie wieczne. Tajemniczy mechanizm zegarowy zaczyna się tykać po sześciuset lata. Zniknął ponury sekret, strzeżony od pokoleń. Aby uzyskać aktualne informacje na temat premier w innych krajach, przeczytaj ten post na blogu. Najnowsze recenzje można znaleźć na stronie znajomości. Natomiast autor przesadził z ilością stron.

Original title Jernulven
PDF - CZYTAJ ONLINE

Żelazny wilk – S. Pettersen

ładowanie ebooka...

Żelazny wilk – S. Pettersen


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Pan Widmowej Wyspy. Smocza Straż. Tom 3
Harry Potter i Insygnia Śmierci
Klątwa Kreatorów Prawo milenium Tom 4 – Trudi Canavan
Harry Potter i Książę Półkrwi
Harry Potter i Przeklęte Dziecko
Harry Potter i Czara Ognia
W górach szaleństwa – H.P. Lovecraft
Dziwna pogoda – Joe Hill
Gaz do dechy – Joe Hill
Ogień, lód i żelazo
Dawca – Lois Lowry
Harry Potter i Więzień Azkabanu

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona