Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza – Maria Mamczur

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza – Maria Mamczur

Maria Mamczur392 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Żony gejów O tym, czego nikomu się nie zdradza Maria Mamczur pdf epub mobi?

Po piętnastu latach związku Anna odkryła SMS-y od swoich młodych kochanków na telefonie męża. Ryszard wie, jak bardzo zranił Łusię, ale od lat robi wszystko, aby zapomnieć, kim był. Homoseksualistka przez dwadzieścia pięć lat – bez rozwodu. Sypialnia była okropna, ale salon i kuchnia były świetne. Różne scenariusze – podobne emocje. Załącznik. Wstyd. Niepewność. Ponieść. Gniew. To wszystko na kilku kartach ebooka Żony gejów. Czuł potajemnie kobiety i mężów, przytłaczał i niszczył poczucie własnej wartości. Temat tabu ruszony przez autorkę to jak niczym w książce Teściowe muszą zniknąć. Książka Marii Mamczur dokładnie analizuje te emocje.

Szokująca książka o gejach

Maria Mamczur, doświadczona i wielokrotnie nagradzana reporterka, stara się przybliżyć zjawisko, o którym wszyscy wiedzą, ale o którym nikt nie mówi. Daje głos kobietom, które nauczyły się, że ich mężowie lub życiowi partnerzy są gejami. Mówi także do tych, którzy świadomie wybrali związek z gejem. Autor książki ebooka Żony gejów spotyka także mężczyzn – opowiadają jej o związku z kobietą z ich perspektywy. Reporter konsultuje się z uznanymi terapeutami i seksuologami, aby zilustrować szerszy kontekst tego zjawiska. Zagłębia się w poruszające historie swoich bohaterów i bohaterów, aby lepiej zrozumieć, z czym walczą, gdy zostają w ruinie. Ale czasem też uwielbiam to, że – chociaż niepożądane – pozostaje w nich mimo wszystko. Gejowskie kobiety. Oprócz historii Nieznajomego nikt nie ujawnia historii ukrytej tożsamości.

Głos kobiet

W swoim raporcie w ebooku Żony gejów autorka daje głos kobietom i mężom, aby mogli poznać ich punkt widzenia. Wiele takich przypadków pokrywa się. Przez większość czasu ta kobieta nie wiedziała nic o chorobie swojego partnera. Dopiero po latach związku wyszła na jaw bolesna prawda. Czy taki ukochany mąż może być dobrze zamaskowany? Autorka poruszyła bardzo ważny i często omijany temat, który jest bliski naszemu społeczeństwu. Podobnie zresztą jak tematyka Żydów w serialu na Netflixie poprzedzonym dobrą książką. Powodów było kilka. Strach przed rodziną, przyjaciółmi, społeczeństwem. A przede wszystkim strach przed zaakceptowaniem siebie, swoich uczuć i emocji.

PDF - CZYTAJ ONLINE

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza – Maria Mamczur

ładowanie ebooka...

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza – Maria Mamczur


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Motyw ukryty Z archiwum profilera

Dodaj opinię

Imię/Nick *
Wyświetlana nazwa
Email *
Twój adres email nie zostanie opoblikowany
Strona